Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu

Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229756
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229756/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-05 16:14
Lokalizacja
Szczecin, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-525370fd-b4e9-40c6-9baa-12765f81fc85
Identyfikator
8511021591
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty malarskieRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty instalacyjne elektrycznePanele

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229756 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zachodniopomorski Urząd Wojewódzki w Szczecinie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZUW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000514354

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Wały Chrobrego 4

1.5.2.) Miejscowość: Szczecin

1.5.3.) Kod pocztowy: 70-502

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL424 - Miasto Szczecin

1.5.7.) Numer telefonu: 91) 430 34 39, (91) 430 3450

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bl@szczecin.uw.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szczecin.uw.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zuw.eb2b.com.pl/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-525370fd-b4e9-40c6-9baa-12765f81fc85

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229756

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00116257/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 Remont pomieszczeń wynajmowanych na potrzeby służb granicznych w MPG w Kołobrzegu i w Szczecinie-Porcie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00186915

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: L-1.272.9.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest remont części pomieszczeń w budynkach zajmowanych przez służby graniczne w morskim przejściu granicznym w Porcie Kołobrzeg, użytkowanych przez Izbę Administracji Skarbowej znajdujących się w dwóch budynkach położonych blisko siebie tj. Oddziału Celnego w budynku centrali oraz Oddziału Celno-Skarbowego w budynku B-2, obydwa przy ulicy Portowej 41 w Kołobrzegu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera: opis przedmiotu zamówienia, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót, przedmiar robót, stanowiące Załącznik nr 1 do SWZ oraz wzór umowy stanowiący Złącznik nr 7 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

44175000-7 - Panele

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

Zamawiają z uwagi na okoliczność odrzucenia oferty Wykonawcy: PRIMA-BUD BIS Paula Durlej, 95-070 Aleksandrów Łódzki, ul. Wolności, nr 18D, lok. 1, która była jedyną w tym postępowaniu, unieważnia postępowania na podstawie art. 255 ust. 2) ustawy Pzp, który stanowi:
„Art. 255 Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli:
2) wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu”.

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane