Wymiana czujek przeciwpożarowych na Polish Window, serwis i konserwacja stałych instalacji gaśniczych zlokalizowanych w budynku sP RP przy UE w Brukseli

Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229798
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229798/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-05 17:14
Lokalizacja
Bruksela, BE
Kraj zamawiającego
BE
ID przetargu
ocds-148610-69eadcd5-65b9-428f-a1f5-e0304df1f252
Identyfikator
BE
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Okablowanie siecioweRoboty instalacyjne w budynkachZaczepy gwintowaneUsługi w zakresie konserwacji systemuRoboty instalacyjne elektryczneRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoUsługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeńUsługi instalowania sprzętu przeciwpożarowegoUsługi kontroli technicznej

Wykonawcy

1 przyznane

GDW Security nvDiegem, BE · lot 0
95 904,61 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229798 z dnia 2026-05-05

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Wymiana czujek przeciwpożarowych na Polish Window, serwis i konserwacja stałych instalacji gaśniczych zlokalizowanych w budynku sP RP przy UE w Brukseli

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Stałe Przedstawicielstwo RP przy Unii Europejskiej

1.3.) Oddział zamawiającego: ...

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BE

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rue Stevin 139

1.5.2.) Miejscowość: Bruksela

1.5.3.) Kod pocztowy: 10-00

1.5.5.) Kraj: Belgia

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: BE100 - Arr. de Bruxelles-Capitale/Arr. Brussel-Hoofdstad

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: malgorzata.losz@msz.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/ue/stale-przedstawicielstwo

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka zagraniczna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Placówka zagraniczna

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana czujek przeciwpożarowych na Polish Window, serwis i konserwacja stałych instalacji gaśniczych zlokalizowanych w budynku sP RP przy UE w Brukseli

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-69eadcd5-65b9-428f-a1f5-e0304df1f252

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229798

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-05

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043776/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Wymiana czujek przeciwpożarowych na Polish Window, serwis i konserwacja stałych instalacji gaśniczych zlokalizowanych w budynku sP RP przy UE w Brukseli

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Nie

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Zamówienie jest udzielane przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r.
o służbie zagranicznej, a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty
140 000 euro dla dostaw lub usług / 5 404 000 euro dla robót budowlanych/ 750 000 euro dla usług społecznych i innych szczególnych usług.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SP.UE.BRUK.ROT.260.2.2026.RR/1/16

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 108813,94 EUR

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem umowy jest wykonanie usługi serwisu technicznego Systemu Sygnalizacji Pożaru (SSP) w obiekcie SP RP przy UE położonego przy Rue Stevin 139 w Brukseli, tj.:
1) realizacja obowiązkowej wymiany czujek ppoż po 8 letnim okresie eksploatacji i serwisu-konserwacji systemów i urządzeń w postaci central i systemu detektorów ppoż,
2) serwisu i konserwacji stałych urządzeń gaśniczych ESSER z pojemnikami na gaz FM200,

4.5.3.) Główny kod CPV: 32421000-0 - Okablowanie sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

44531000-1 - Zaczepy gwintowane

50324100-3 - Usługi w zakresie konserwacji systemu

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

50532000-3 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji maszyn elektrycznych, aparatury i podobnych urządzeń

51700000-9 - Usługi instalowania sprzętu przeciwpożarowego

71356100-9 - Usługi kontroli technicznej

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): GDW Security nv

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: GDW Security nv

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: BE0429563114

7.3.3) Ulica: przy ul. Haachtsesteenweg 56

7.3.4) Miejscowość: Diegem

7.3.5) Kod pocztowy: 1831

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Belgia

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 95904,61 EUR

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-08-31
2026-05-05 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy