Sukcesywna dostawa kruszywa dolomitowego i piasku

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229892
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229892/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-06 07:32
Lokalizacja
Piekary Śląskie, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-34f8cf73-c3c4-4d0a-8ebc-0d60e40e568c
Identyfikator
6530004144
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

KruszywoPiasekŻwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

Wykonawcy

1 przyznane

MARIUSZ ŁONAKDąbrowa Górnicza, PL · lot 0
319 344,9 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229892 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sukcesywna dostawa kruszywa dolomitowego i piasku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 272114359

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Franciszka Kotuchy 3

1.5.2.) Miejscowość: Piekary Śląskie

1.5.3.) Kod pocztowy: 41-946

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL228 - Bytomski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zgk@zgk.piekary.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgk.piekary.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-34f8cf73-c3c4-4d0a-8ebc-0d60e40e568c

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sukcesywna dostawa kruszywa dolomitowego i piasku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-34f8cf73-c3c4-4d0a-8ebc-0d60e40e568c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229892

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175188

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP3/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 293000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa kruszywa dolomitowego i piasku

4.5.3.) Główny kod CPV: 14212200-2 - Kruszywo

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

14211000-3 - Piasek

14210000-6 - Żwir, piasek, kamień kruszony i kruszywa

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 319344,90 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 431274,90 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 319344,90 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Transportowo Usługowo Handlowe MARTRANS Mariusz Łonak

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6292262306

7.3.3) Ulica: Tworzeń 57

7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza

7.3.5) Kod pocztowy: 41-303

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 319344,90 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy