Zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji chemicznych na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy Zamówienie podzielone na części

ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229938
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229938/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-06 07:58
Lokalizacja
Mogielnica, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ab868f19-ba96-4b50-8168-c542b7c0baa9
Identyfikator
7971136763
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wodorotlenek soduChlorek poliglinowySiarczan żelazowy

Wykonawcy

3 przyznane

BEST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSochaczew, PL · lot 0
242 925 PLN
BEST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSochaczew, PL · lot 1
68 265 PLN
BEST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄSochaczew, PL · lot 2
34 132,5 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229938 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji chemicznych na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy
Zamówienie podzielone na części

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: ZAKŁAD GOSPODARKI KOMUNALNEJ I MIESZKANIOWEJ

1.3.) Oddział zamawiającego: Dział Zamówień

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 670827864

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Przylesie 12

1.5.2.) Miejscowość: Mogielnica

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-640

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: biurozgkim@mogielnica.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jo.mogielnica.pl/index.php?id=341

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ab868f19-ba96-4b50-8168-c542b7c0baa9

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samorządowy zakład budżetowy

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji chemicznych na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy
Zamówienie podzielone na części

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ab868f19-ba96-4b50-8168-c542b7c0baa9

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229938

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00120174/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji chemicznych na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00135818

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 1/2026/PNO

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 257290,80 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Nazwa zamówienia: „Zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 miesięcy substancji chemicznych na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy”
4.2. Zamawiający dokonał podziału przedmiotu zamówienia na 3 części (pakiety) dotyczące substancji chemicznych
4.2.1. Część 1: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji ług sodowy 50% w ilości 100 ton na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy
Przedmiot zamówienia musi być dostarczany w opakowaniu producenta.
4.7. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności.
4.8. Produkty danego rodzaju wchodzące w skład jednej dostawy muszą posiadać ten sam termin ważności.
4.9. Dostarczony towar będzie miał termin przydatności do użycia obejmujący co najmniej (minimalnie) 12 miesięcy od faktycznej daty dostawy.
4.10. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony towar.
4.11. Dostarczony Przedmiot zamówienia musi być zaopatrzony w etykietę handlową, sporządzoną w języku polskim, zawierającą wszystkie niezbędne informacje niezbędne dla bezpiecznego użytkowania.
4.12. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od ilości podanych w kalkulacji oferty, jednakże łączna wartość dostaw nie przekroczy całkowitej wartości oferty wybranego Wykonawcy w danym pakiecie.
4.13. Miejsce realizacji zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy. Ul. Przylesie 12, 05-640 Mogielnica, Oczyszczalnia Ścieków ul. Dziarnowska
4.14. Dostawy realizowane będą do pomieszczeń (zbiorników) wskazanych przez Pracowników Zamawiającego ulokowanych w Oczyszczalni Ścieków w Mogielnicy ul. Dziarnowska.
4.15. Przez termin wykonania zamówienia rozumie się datę protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia, tj. podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń przez Wykonawcę i Zamawiającego Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do siedziby Zamawiającego – Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy, ul. Dziarnowska. Zamawiający ze względów na możliwości logistyczne zastrzega możliwość dowozu środków ciągnikiem z naczepą/cysterną (ograniczony plac manewrowy na placu oczyszczalni dla pojazdów dostarczających) Środki muszą być dostarczane w pojemnikach o objętości nie większej niż 1000 l.
4.16. Rozładunek odbywać się będzie w godz. 8-14 (od poniedziałku do piątku), zgodnie z kartą charakterystyki substancji niebezpiecznej,
4.17. Transport na terenie zakładu zgodnie z ADR, Do każdej dostawy jednostkowej Wykonawca (Dostawca) dołączy dokument wydania ługu sodowego, dokument przewozowy oraz świadectwo badania jakości

4.5.3.) Główny kod CPV: 24311520-8 - Wodorotlenek sodu

4.5.5.) Wartość części: 172287,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2. Część 2: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy substancji zapobiegających pienieniu się typu Fenotech w ilości 3 ton
4.6.Przedmiot zamówienia musi być dostarczany w opakowaniu producenta.
4.7. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności.
4.8. Produkty danego rodzaju wchodzące w skład jednej dostawy muszą posiadać ten sam termin ważności.
4.9. Dostarczony towar będzie miał termin przydatności do użycia obejmujący co najmniej (minimalnie) 12 miesięcy od faktycznej daty dostawy.
4.10. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony towar.
4.11. Dostarczony Przedmiot zamówienia musi być zaopatrzony w etykietę handlową, sporządzoną w języku polskim, zawierającą wszystkie niezbędne informacje niezbędne dla bezpiecznego użytkowania.
4.12. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od ilości podanych w kalkulacji oferty, jednakże łączna wartość dostaw nie przekroczy całkowitej wartości oferty wybranego Wykonawcy w danym pakiecie.
4.13. Miejsce realizacji zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy. Ul. Przylesie 12, 05-640 Mogielnica, Oczyszczalnia Ścieków ul. Dziarnowska
4.14. Dostawy realizowane będą do pomieszczeń (zbiorników) wskazanych przez Pracowników Zamawiającego ulokowanych w Oczyszczalni Ścieków w Mogielnicy ul. Dziarnowska.
4.15. Przez termin wykonania zamówienia rozumie się datę protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia, tj. podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń przez Wykonawcę i Zamawiającego Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do siedziby Zamawiającego – Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy, ul. Dziarnowska. Zamawiający ze względów na możliwości logistyczne zastrzega możliwość dowozu środków ciągnikiem z naczepą/cysterną (ograniczony plac manewrowy na placu oczyszczalni dla pojazdów dostarczających) Środki muszą być dostarczane w pojemnikach o objętości nie większej niż 1000 l.
4.16. Rozładunek odbywać się będzie w godz. 8-14 (od poniedziałku do piątku), zgodnie z kartą charakterystyki substancji niebezpiecznej,
4.17. Transport na terenie zakładu zgodnie z ADR, Do każdej dostawy jednostkowej Wykonawca (Dostawca) dołączy dokument wydania ługu sodowego, dokument przewozowy oraz świadectwo badania jakości

4.5.3.) Główny kod CPV: 24312123-2 - Chlorek poliglinowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24313125-3 - Siarczan żelazowy

4.5.5.) Wartość części: 57498,00 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.3. Część 3: Przedmiotem zamówienia jest zakup i sukcesywne dostawy w okresie 12 m-cy Koagulantów żelazowe III typu KEMIRA -PIX w ilości 15 ton na potrzeby Zakładu Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy
4.3. Zestawienie asortymentowe określające nazwę przedmiotu zamówienia wraz z określeniem ilości przewidzianej do dostaw w okresie obowiązywania umowy stanowi załącznik nr 2 do SWZ.
4.4. Ilości asortymentu wskazanego powyżej służą określeniu wartości ofert i ich porównaniu; zostały ustalone z należytą starannością i uwzględniają najprawdopodobniejsze potrzeby Zamawiającego. Zamawiający gwarantuje minimalny poziom realizacji zamówienia na poziomie 50% wskazanych wartości w pkt 4.2. SWZ
4.5. Wskazane w opisie przedmiotu zamówienia nazwy własne z zastosowaniem znaków towarowych, określenie norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia, należy rozumieć jako określenie wymaganych parametrów, właściwości i standardów jakościowych oraz technicznych. Wszelkie artykuły pochodzące od konkretnych producentów, określają minimalne parametry jakościowe i cechy użytkowe, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Przez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów. Operowanie przykładowymi nazwami producenta ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania. Posługiwanie się nazwami producentów/produktów ma wyłącznie charakter przykładowy. Zamawiający przy opisie przedmiotu zamówienia, wskazując oznaczenie konkretnego producenta (dostawcy) lub konkretny produkt, dopuszcza we wskazanych pozycjach produkty równoważne o parametrach jakościowych i cechach użytkowych, co najmniej na poziomie parametrów wskazanego produktu, uznając tym samym każdy produkt o wskazanych parametrach za lepszy
4.6. Przedmiot zamówienia musi być dostarczany w opakowaniu producenta.
4.7. Opakowanie zewnętrzne i wewnętrzne ma zawierać nazwę towaru, nr serii, datę produkcji i datę ważności.
4.8. Produkty danego rodzaju wchodzące w skład jednej dostawy muszą posiadać ten sam termin ważności.
4.9. Dostarczony towar będzie miał termin przydatności do użycia obejmujący co najmniej (minimalnie) 12 miesięcy od faktycznej daty dostawy.
4.10. Wykonawca udziela 12 miesięcznej gwarancji na dostarczony towar.
4.11. Dostarczony Przedmiot zamówienia musi być zaopatrzony w etykietę handlową, sporządzoną w języku polskim, zawierającą wszystkie niezbędne informacje niezbędne dla bezpiecznego użytkowania.
4.12. Zakupy dokonywane w trakcie obowiązywania umowy mogą dla poszczególnych pozycji różnić się ilościowo od ilości podanych w kalkulacji oferty, jednakże łączna wartość dostaw nie przekroczy całkowitej wartości oferty wybranego Wykonawcy w danym pakiecie.
4.13. Miejsce realizacji zamówienia: Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy. Ul. Przylesie 12, 05-640 Mogielnica, Oczyszczalnia Ścieków ul. Dziarnowska
4.14. Dostawy realizowane będą do pomieszczeń (zbiorników) wskazanych przez Pracowników Zamawiającego ulokowanych w Oczyszczalni Ścieków w Mogielnicy ul. Dziarnowska.
4.15. Przez termin wykonania zamówienia rozumie się datę protokolarnego odbioru przedmiotu zamówienia, tj. podpisania protokołu odbioru bez zastrzeżeń przez Wykonawcę i Zamawiającego Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot umowy do siedziby Zamawiającego – Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej w Mogielnicy, ul. Dziarnowska. Zamawiający ze względów na możliwości logistyczne zastrzega możliwość dowozu środków ciągnikiem z naczepą/cysterną (ograniczony plac manewrowy na placu oczyszczalni dla pojazdów dostarczających) Środki muszą być dostarczane w pojemnikach o objętości nie większej niż 1000 l.
4.16. Rozładunek odbywać się będzie w godz. 8-14 (od poniedziałku do piątku), zgodnie z kartą charakterystyki substancji niebezpiecznej,
4.17. Transport na terenie zakładu zgodnie z ADR, Do każdej dostawy jednostkowej Wykonawca (Dostawca) dołączy dokument wydania ługu sodowego, dokument przewozowy oraz świadectwo badania jakości

4.5.3.) Główny kod CPV: 24313125-3 - Siarczan żelazowy

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

24312123-2 - Chlorek poliglinowy

4.5.5.) Wartość części: 27505,80 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 242925 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 242925 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 242925 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015520699

7.3.3) Ulica: Inżynierska 32

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-200

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 242925 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 68265 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 68265 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 68265 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BEST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015520699

7.3.3) Ulica: Inżynierska 32

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 68265 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 34132,50 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 34132,50 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 34132,50 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: EST-CHEM SOCHACZEW SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015520699

7.3.3) Ulica: Inżynierska 32

7.3.4) Miejscowość: Sochaczew

7.3.5) Kod pocztowy: 96-500

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-20

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 34132,50 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 12 miesiące

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy