Budowa przedszkola w miejscowości Pokrzydowo

Gmina Zbiczno

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00229951
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00229951/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-06 08:02
Lokalizacja
Zbiczno, kujawsko-pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e294003d-a39f-4a51-bf05-1d5777c8f855
Identyfikator
8741683628
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanychRoboty w zakresie zagospodarowania terenuWykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne robotyInstalowanie wentylacjiInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty w zakresie stolarki budowlanejPokrywanie podłóg i ścianRoboty elewacyjnePrzygotowanie terenu pod budowęRoboty muroweRoboty instalacyjne elektryczneRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychInstalowanie drzwi i okien, i podobnych elementówPompy grzewcze

Wykonawcy

1 przyznane

BUD-DOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄBrodnica, PL · lot 0
3 551 410,35 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00229951 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa przedszkola w miejscowości Pokrzydowo

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Zbiczno

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 871118460

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Szosa Brodnicka 53

1.5.2.) Miejscowość: Zbiczno

1.5.3.) Kod pocztowy: 87-305

1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki

1.5.7.) Numer telefonu: 56 49 393 23

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@zbiczno.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zbiczno.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e294003d-a39f-4a51-bf05-1d5777c8f855

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa przedszkola w miejscowości Pokrzydowo

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e294003d-a39f-4a51-bf05-1d5777c8f855

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00229951

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00006655/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Budowa przedszkola w miejscowości Pokrzydowo

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Działanie: 6.13 Inwestycje w infrastrukturę przedszkolną OPPT w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Kujaw i Pomorza na lata 2021-2027

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00162612

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: GKB.271.10.2026.MK

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 3485519,91 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest budowa budynku użyteczności publicznej- przedszkola na terenie działki nr 143/1 w miejscowości Pokrzydowo, gmina Zbiczno. Zamówienie obejmuje wykonanie kompletnego obiektu zawierającego wszystkie elementy zawarte w załączonej do SWZ dokumentacji budowlanej.
Budynek jednokondygnacyjny, niepodpiwniczony z dachem dwuspadowym:
- powierzchnia zabudowy: 602,78 m2,
- powierzchnia użytkowa: 526,17 m2
- wysokość budynku: 6,30 m
- szerokość budynku: 26,57 m
- długość budynku: 31,58 m

Obiekt wyposażony będzie między innymi w instalacje: elektryczną, fotowoltaiczną, centralnego ogrzewania z wykorzystaniem pompy ciepła, wodociągowo-kanalizacyjną, wentylacyjną. W ramach zadania wykonane zostaną również przyłącza: kanalizacji sanitarnej, wodociągowe, elektryczne.

Obowiązki Wykonawcy:
1) uzyskanie decyzji (nieprawomocnej) pozwolenia na użytkowanie budynku,
2)wykonanie przed rozpoczęciem robót planu bezpieczeństwa i ochrony zdrowia, uwzględniając specyfikę obiektu budowlanego i warunki prowadzenia robót budowlanych, zgodnie z przepisami Prawa Budowlanego,
3) przedstawienie Zamawiającemu harmonogramu rzeczowo-finansowo-czasowego robót.
4) wykonanie geodezyjnej inwentaryzacji powykonawczej,
5) zabezpieczenie, oznakowanie i wygrodzenie terenu robót, ze szczególnym uwzględnieniem bezpieczeństwa pracowników, dzieci i osób trzecich przebywających na terenie Zespołu Szkół,

2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja techniczna, przedmiar robót, stanowiąca załącznik nr 11 do niniejszej SWZ.

3. Zamierzenie budowlane realizowane będzie na podstawie pozwolenia na budowę z dnia 27.02.2024 r. znak: WB.6740.7.2.2024

4.5.3.) Główny kod CPV: 45214100-1 - Roboty budowlane w zakresie budowy przedszkolnych obiektów budowlanych

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111291-4 - Roboty w zakresie zagospodarowania terenu

45261000-4 - Wykonywanie pokryć i konstrukcji dachowych oraz podobne roboty

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45262520-2 - Roboty murowe

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45421100-5 - Instalowanie drzwi i okien, i podobnych elementów

42511110-5 - Pompy grzewcze

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 14

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 14

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 3551410,35 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 6747780,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 3551410,35 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: BUD-DOM Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8741806806

7.3.3) Ulica: Wczasowa

7.3.4) Miejscowość: Brodnica

7.3.5) Kod pocztowy: 87-300

7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 3551410,35 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 15 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane