Obsługa realizacyjna wydarzeń plenerowych „Krakowska Lekcja Śpiewania”
CENTRUM KULTURY PODGÓRZA W KRAKOWIE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00230502
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00230502/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-06 10:40
- Lokalizacja
- Kraków, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-be3b8383-538a-4f81-a1e6-e02bc07ed2f3
- Identyfikator
- 6793353072
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00230502 z dnia 2026-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Obsługa realizacyjna wydarzeń plenerowych „Krakowska Lekcja Śpiewania”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: CENTRUM KULTURY PODGÓRZA W KRAKOWIE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 543614894
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sokolska 13
1.5.2.) Miejscowość: Kraków
1.5.3.) Kod pocztowy: 30-510
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@ckpodgorza.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.ckpodgorza.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-be3b8383-538a-4f81-a1e6-e02bc07ed2f31.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Obsługa realizacyjna wydarzeń plenerowych „Krakowska Lekcja Śpiewania”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-be3b8383-538a-4f81-a1e6-e02bc07ed2f3
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230502
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00146584/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Obsługa realizacyjna wydarzeń plenerowych „Krakowska Lekcja Śpiewania” (2026)
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00147802
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-2/26
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest Obsługa realizacyjna wydarzeń plenerowych „Krakowska Lekcja Śpiewania”. Obsługa realizacyjna (produkcja techniczna) czterech wydarzeń plenerowych pn. „Krakowska Lekcja Śpiewania”, obejmująca w szczególności: zapewnienie i montaż sceny z zadaszeniem oraz infrastruktury technicznej, nagłośnienia, oświetlenia, łączności, namiotów zaplecza, zabezpieczenia infrastruktury (w tym wygrodzeń i najazdów kablowych), a także obsługi technicznej i koordynacji produkcyjnej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 79952100-3 - Usługi w zakresie organizacji imprez kulturalnych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
31527260-6 - Systemy oświetleniowe
44210000-5 - Konstrukcje i części konstrukcji
32342400-6 - Sprzęt nagłaśniający
32340000-8 - Mikrofony i głośniki
32342410-9 - Sprzęt dźwiękowy
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 224550,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 275000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 224550 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: JGMG spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6821772161
7.3.3) Ulica: Ostrów 157, 32-112 Klimontów
7.3.4) Miejscowość: Ostrów
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 224550,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-12-22| 2026-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |