Budowa oświetlenia ulicznego kablowego oraz solarowego w miejscowości Łosośniczka, Policko-Łabuń Mały, Łabuń Mały, Łabuń Wielki gm. Resko

GMINA RESKO

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00230523
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00230523/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-06 10:45
Lokalizacja
Resko, zachodniopomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-fa874417-80c9-419d-9c1c-bd6295495e11
Identyfikator
2530307954
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Instalacyjne roboty elektrotechniczne

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00230523 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Budowa oświetlenia ulicznego kablowego oraz solarowego w miejscowości Łosośniczka, Policko-Łabuń Mały, Łabuń Mały, Łabuń Wielki gm. Resko

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA RESKO

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 811684456

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Rynek 1

1.5.2.) Miejscowość: Resko

1.5.3.) Kod pocztowy: 72-315

1.5.4.) Województwo: zachodniopomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL427 - Szczecinecko-pyrzycki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@resko.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/resko

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1290779

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Budowa oświetlenia ulicznego kablowego oraz solarowego w miejscowości Łosośniczka, Policko-Łabuń Mały, Łabuń Mały, Łabuń Wielki gm. Resko

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa874417-80c9-419d-9c1c-bd6295495e11

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230523

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2025/BZP 00632603/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Budowa oświetlenia ulicznego kablowego oraz solarowego w miejscowości Łosośniczka, Policko-Łabuń Mały, Łabuń Mały, Łabuń Wielki gm. Resko

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00188051

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.4.26

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

2. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie na rzecz Zamawiającego budowy oświetlenia ulicznego zgodnie z projektem i SWZ. Uwaga zmianie uległy parametry techniczne urządzeń zawartych w projektach, Wykonawca winien wycenić urządzenia o parametrach przytoczonych w SWZ. Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności:
1) m. Łosośniczka:
a) dostawa i montaż 1 szt. szafki sterowania oświetleniem zgodnie z projektem budowlanym (zegar astronomiczny tożsamy z istniejącą infrastrukturą oświetleniową).
b) budowa linii kablowej typu YAKY 4*25mm2 o długości ok. 181,00 mb oraz bednarkę z płaskownika ocynkowanego 4*25mm dł. ok 181,00 mb
c) dostawa i montaż 4 szt. słupów aluminiowych oksydowanych (kolor INOX) wys. 7m na fundamencie betonowym, z wysięgnikiem jednoramiennym aluminiowym o kącie nachylenia 5-10º. (słup nr I/1, I/2, II/1, III/1), (zdemontowane stare słupy złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie magazynu przy ul. Kieleckiej).
d) dostawa i montaż 4 szt. opraw LED 48W. Należy zastosować słupy i oprawy oświetleniowe tożsame z istniejącym oświetleniem w miejscowości Resko (kierunek Resko-Łabuń Wielki),
e) oprawa wyposażona w moduł ledowy o mocy 48W (53W z zasilaczem), emitujący światło białe neutralne i strumieniu świetlnym min. 4000 lumenów, stopień oddawania barw Ra min. 80, okres eksploatacji modułu LED min. 50 tys. godzin z utrzymaniem 100% strumienia początkowego przy Ta=35°C, oprawa wyposażona w dedykowany zasilacz 220-240V; 50-60Hz, 200mA z możliwością sterowania za pomocą magistrali Dali lub dedykowanych czujników,
f) pomiar rezystancji uziemienia roboczego dodatkowego lub ochronnego,
g) pomiar napięcia rażenia dotykowego,
h) sprawdzenie stanu izolacji induktorem.

2) m. Łabuń Mały:
a) dostawa i montaż 1 szt. szafki sterowania oświetleniem zgodnie z projektem budowlanym (zegar astronomiczny tożsamy z istniejącą infrastrukturą oświetleniową).
b) budowa linii kablowej typu YAKY 4*25mm2 o długości ok. 595,00 mb oraz bednarkę z płaskownika ocynkowanego 4*25mm dł. ok 595,00 mb
c) dostawa i montaż 11 szt. słupów aluminiowych oksydowanych (kolor INOX) wys. 7m na fundamencie betonowym, z wysięgnikiem jednoramiennym aluminiowym o kącie nachylenia 5-10º. (słupy od nr II/4 do nr II/14) (zdemontowane stare słupy złożyć w miejscu wskazanym przez Zamawiającego na terenie magazynu przy ul. Kieleckiej).
d) dostawa i montaż 11 szt. opraw LED 48W. Należy zastosować słupy i oprawy oświetleniowe tożsame z istniejącym oświetleniem w miejscowości Resko (kierunek Resko-Łabuń Wielki),
e) oprawa wyposażona w moduł ledowy o mocy 48W (53W z zasilaczem), emitujący światło białe neutralne i strumieniu świetlnym min. 4000 lumenów, stopień oddawania barw Ra min. 80, okres eksploatacji modułu LED min. 50 tys. godzin z utrzymaniem 100% strumienia początkowego przy Ta=35°C, oprawa wyposażona w dedykowany zasilacz 220-240V; 50-60Hz, 200mA z możliwością sterowania za pomocą magistrali Dali lub dedykowanych czujników,
f) pomiar rezystancji uziemienia roboczego dodatkowego lub ochronnego,
g) pomiar napięcia rażenia dotykowego,
h) sprawdzenie stanu izolacji induktorem.
i) w miejscach nie wskazanych do montażu słupów należy pozostawić zapas kabla zasilającego.

3) m. Policko-Łabuń Mały:
a) demontaż istniejących opraw oświetlenia solarowego wraz z konstrukcją wsporczą paneli fotowoltaicznych i wiatraków szt. 11,
b) montaż 12 szt. zintegrowanych opraw oświetleniowych solarowych o min. parametrach: moc oprawy min.: 50W, strumień świetlny min.: 9000 lm, temperatura barwy światła min. 4000-5000K, trwałość źródeł światła min. 100000h, obudowa – aluminium i szkło hartowane, sterowanie i programowanie pilotem, regulacja trybu świecenia, czujnik zmierzchu, zasięg czujnika ruchu min. 15m, kierunkowy panel solarny monokrystaliczny o mocy min. 230 W z baterią litowo-żelazowo-fosforanową (LIFePO4) o pojemności min. 760Wh, systemem sterującym, umożliwiającym pracę lampy w różnym czasie i różnym natężeniu światła, od 10-100% z wykorzystaniem programów świecenia, trwałość paneli PV to min. 25 lat, baterii ok. 2500 cykli, stopień ochrony dla wszystkich lamp to IP 65, zakres pracy lampy od -25˚ do +60˚, wykonanie trwałego grawera na obudowie urządzenia „Gmina Resko:, montaż redukcji na trzpień fi 60,
c) demontaż starych akumulatorów i utylizacja we własnym zakresie.
d) w każdej oprawie należy zamieścić urządzenie śledzące w obudowie IP65 działające na baterii do 10 lat, urządzenie musi być kompatybilne z systemem IOS.

4) M. Łabuń Wielki dz. nr 71:
a) budowa 1 szt. słupa oświetleniowego solarowego zgodnie z projektem i załącznikiem graficznym.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ wraz z załącznikami.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45315100-9 - Instalacyjne roboty elektrotechniczne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu
2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane