Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Gminie Przemyśl

Gmina Przemyśl

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00230579
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00230579/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-06 10:59
Lokalizacja
Przemyśl, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-0730afef-24cf-477b-b06f-567e1018fd8a
Identyfikator
7952306299
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi projektowania rurociągówUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Wykonawcy

3 przyznane

INCOMETOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 0
13 530 PLN
INCOMETOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 1
12 300 PLN
INCOMETOYS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄRzeszów, PL · lot 2
22 140 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00230579 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Gminie Przemyśl

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Przemyśl

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 650900298

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Borelowskiego

1.5.2.) Miejscowość: Przemyśl

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-700

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL822 - Przemyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gminaprzemysl@home.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.gminaprzemysl.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0730afef-24cf-477b-b06f-567e1018fd8a

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Gminie Przemyśl

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-0730afef-24cf-477b-b06f-567e1018fd8a

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230579

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00100776/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.6 Opracowanie dokumentacji projektowej na budowę sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w Gminie Przemyśl

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00196855

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IG.271.10.ZP.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 64450,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 1: Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w m. Hermanowice (dz. 433)

Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w m. Hermanowice (dz. 433).
W ramach zadania należy zaprojektować rozbudowę istniejącej sieci kanalizacyjnej umożliwiającej odprowadzenie ścieków m.in. z działek nr 434, 433, 432 obręb 0003 Hermanowice. Proponowana studzienka włączeniowa: Rz.t.207.09/Rz.d.204.61 na kanale PCVØ250 (dz. nr 430 obręb 0003 Hermanowice). Orientacyjna długość planowanego do rozbudowy odcinka sieci kanalizacyjnej wynosi około 260 – 280 m. Przybliżony zakres inwestycji został przedstawiony na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 13700,00 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 2: Rozbudowa sieci wodociągowej w m. Ostrów w kierunku dz. 88/209
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci wodociągowej w m. Ostrów w kierunku dz. 88/209.
W ramach zadania należy zaprojektować rozbudowę istniejącej sieci wodociągowej w miejscowości Ostrów, Gmina Przemyśl. Istniejąca sieć wodociągowa PE100 PN10 ⌀90 znajduje się na działce nr 719/1 obręb 0010 Ostrów, przy granicy działek nr 786/1 oraz 786/2 obręb 0010 Ostrów.
W ramach zadania należy ująć przepięcie przyłącza wodociągowego, na wysokości działki nr 88/209 obręb 0010 Ostrów do projektowanej sieci.
Orientacyjna długość planowanego do rozbudowy odcinka sieci wodociągowej wynosi około 200-250 m. Przybliżony zakres inwestycji został przedstawiony na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego OPZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 13750 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część 3: Rozbudowa sieci wodociągowej i kanalizacyjnej w kierunku projektowanego budynku szkoły
Zadanie 1: Rozbudowa sieci wodociągowej w kierunku projektowanego budynku szkoły
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci wodociągowej w kierunku projektowanego budynku szkoły.
W ramach zadania należy zaprojektować rozbudowę istniejącej sieci wodociągowej zlokalizowanej na działce nr 157/69 obręb 0010 Ostrów i na działce nr 223/26 obręb 0005 Kuńkowce, poprzez budowę dwóch odcinków sieci wodociągowych rozdzielczych zgodnie z warunkami technicznymi z dnia 27.02.2026 r. znak: TT.4521.3.10.1.MSJ.2026 stanowiącymi załącznik nr 2 do niniejszego OPZ. W projektowaniu należy uwzględnić możliwość przyłączenia do ww. sieci projektowanego budynku szkoły (dz. nr 223/59 obręb 0005 Kuńkowce) oraz nieruchomości zlokalizowanych w jej sąsiedztwie.
Orientacyjna długość planowanych do rozbudowy odcinków sieci wodociągowej wynosi łącznie około 350-400 m. Przybliżony zakres inwestycji został przedstawiony na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego OPZ.
Zadanie 2: Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w kierunku projektowanego budynku szkoły
Przedmiot zamówienia obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: Rozbudowa sieci kanalizacyjnej w kierunku projektowanego budynku szkoły.
W ramach zadania należy zaprojektować rozbudowę istniejącej sieci kanalizacyjnej zlokalizowanej na działce nr 157/70 obręb 0010 Ostrów oraz zlokalizowanej na działce nr 223/26 obręb 0005 Kuńkowce, poprzez zaprojektowanie dwóch odrębnych odcinków kanalizacji, z włączeniem do proponowanych studzienek, tj.
 Rz.t.224.16/Rz.d.222.73 na kanale PCVØ200 (dz. nr 157/70 obręb 0010 Ostrów)
oraz
 Rz.t.224.68/Rz.d.222.81 na kanale PCVØ200 (dz. nr 223/26 obręb 0005 Kuńkowce).
Projekt należy wykonać zgodnie z warunkami technicznymi z dnia 30.03.2026 r. znak: GK.6342.50.2.2026.KI stanowiącymi załącznik nr 2 do niniejszego OPZ. W projektowaniu należy uwzględnić możliwość przyłączenia do ww. sieci projektowanego budynku szkoły (dz. nr 223/59 obręb 0005 Kuńkowce) oraz nieruchomości zlokalizowanych w jej sąsiedztwie.
Orientacyjna długość planowanego do rozbudowy odcinka sieci kanalizacyjnej wynosi łącznie około 320-350 m. Przybliżony zakres inwestycji został przedstawiony na mapie stanowiącej załącznik nr 1 do niniejszego OPZ.
Z uwagi na konieczność odcinkowej likwidacji istniejących przyłączy kanalizacyjnych (szczegółowy opis w warunkach technicznych z dnia 30.03.2026 r. znak: GK.6342.50.2.2026.KI), wykonawca zobowiązany jest do uzyskania pisemnej zgody od właścicieli tych przyłączy na ich likwidację, celem wybudowania nowej sieci kanalizacyjnej.
Na czas robót związanych z budową sieci kanalizacyjnej (i likwidacji odcinków istniejących przyłączy) wykonawca powinien zapewnić ciągłość odbioru ścieków z nieruchomości.

4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

71322200-3 - Usługi projektowania rurociągów

71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.5.) Wartość części: 37000,00 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 13530,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 49200,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 13530,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Incometoys sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: regon522200829

7.3.3) Ulica: Zimowit

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-605

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 13530,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 12300,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 33825,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 12300,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Incometoys sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 522200829

7.3.3) Ulica: Zimowit

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-605

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 12300,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

Część 3

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 22140,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 76137,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 22140,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Incometoys sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: Regon: 522200829

7.3.3) Ulica: Zimowit

7.3.4) Miejscowość: Rzeszów

7.3.5) Kod pocztowy: 35-605

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 22140,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 5 miesiące

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi