Sprzedaż, dostawa i montaż projektora multimedialnego z ramą typu klatka wraz z obiektywami w skrzyniach transportowych oraz przeprowadzenie szkolenia

Teatr Łaźnia Nowa

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00230623
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00230623/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-06 11:08
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1b48fccc-7048-4dcd-a851-8ef66768e485
Identyfikator
6782938805
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Projektory wideo

Wykonawcy

1 przyznane

PIOTR SIKORAPoznań, PL · lot 0
553 500 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00230623 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Sprzedaż, dostawa i montaż projektora multimedialnego z ramą typu klatka wraz z obiektywami w skrzyniach transportowych oraz przeprowadzenie szkolenia

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Teatr Łaźnia Nowa

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356900883

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: os. Szkolne 25

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-977

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@laznianowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.laznianowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

www.platformazakupowa.pl/pn/laznianowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Rekreacja, kultura i religia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Sprzedaż, dostawa i montaż projektora multimedialnego z ramą typu klatka wraz z obiektywami w skrzyniach transportowych oraz przeprowadzenie szkolenia

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1b48fccc-7048-4dcd-a851-8ef66768e485

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00230623

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2025/BZP 00462343

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: DOA-271.8.2025

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 604500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

"Projektor multimedialny z ramą typu klatka z precyzyjną regulacją zamontowanego w niej projektora o parametrach technicznych nie gorszych niż: Technologia projekcji: 3xChip DLP™; Źródło światła : diody laserowe czerwone i niebieskie z nieorganicznym kołem fosforowym; Jasność minimum 30 000 lumenów (ISO); Żywotność źródła światła nie mniej niż 20 000h do poziomu 50% jasności początkowej przy używaniu trybu pełnej jasności
Rozdzielczość projektora nie mniejsza niż 4K/3840 x 2400 Dopuszczalna rozdzielczość w trybie przesuwanych pikseli; Złącza minimum:
1 x HDMI
1 x HDBaseT lub kompatybilne (RJ-45)
1 x LAN (RJ-45)
1 x USB typ A dla opcjonalnego modułu bezprzewodowego dedykowanego przez producenta; Wbudowany system chłodzenia z czynnikiem płynnym; Poziom hałasu w trybie normalnej pracy ≤ 53,01 dB; Pobór mocy w trybie normalnej pracy nie przekraczający 2 800 W; Możliwość pracy w dowolnej pozycji, system 360 °(w przestrzeni) w tym w pionie i poziomie; Możliwość korekcji trapezowej w pionie i poziomie; Możliwość korekcji rogów, korekcji krzywizny cylindrycznej i sferyczne; Sterowanie projektorem za pomocą zewnętrznego oprogramowania producenta (sterowanie,
warping, Edge-blending); Sterowanie projektorem za pomocą przeglądarki internetowej; Możliwość sterowania projektorem za pomocą komend PJ-Link; Zakres temperatury otoczenia w jakiej może pracować projektor 0- 40°C; Max wymiary projektora bez obiektywu (szer. x gł. x wys.) 700 × 850 × 400 mm; Waga projektora (bez obiektywu) nie większa niż 80 kg; Obiektywy kompatybilne z projektorem z pamięcią ustawień, których stosunek rzutu pokrywa ciągły* zakres 0,77-1,28:1 lub szerszy wraz z skrzyniami transportowymi
• na wyposażeniu rama/ typu klatka/ dedykowana przez producenta z precyzyjną kalibracją zamontowanego w niej projektora; *) – nie może być przerwy w zakresie tylko jego pełne pokrycie. Wykonawca wykona usługę instalacji, konfiguracji i uruchomienia, ponadto przeprowadzi
szkolenie z obsługi urządzeń dla pracowników Zamawiającego – w terminie 3 dni roboczych
od dnia dostawy projektora z obiektywami, potwierdzonej protokołem obioru. "

4.5.3.) Główny kod CPV: 38652120-7 - Projektory wideo

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 553500,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 553500,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: VisualRent Piotr Sikora

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9720811843

7.3.3) Ulica: Szamarzewskiego 39/14

7.3.4) Miejscowość: Poznań

7.3.5) Kod pocztowy: 60-551

7.3.6.) Województwo: wielkopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2025-10-31

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 553500,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 30 dni

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy