Wykonanie kompletnej dok. projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gm. ul. Szpitalnej odc. od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej w m. Marki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Gmina Miasto Marki
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00231041
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00231041/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-06 12:37
- Lokalizacja
- Marki, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ecb82f76-b741-4ea0-909e-0ec3e53b135b
- Identyfikator
- 1251622308
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00231041 z dnia 2026-05-06 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Wykonanie kompletnej dok. projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gm. ul. Szpitalnej odc. od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej w m. Marki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Marki
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013269670
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 95
1.5.2.) Miejscowość: Marki
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-270
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni
1.5.7.) Numer telefonu: +4822 123 83 61
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@marki.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.marki.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://marki.ezamawiajacy.pl/pn/marki/demand/281735/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie kompletnej dok. projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gm. ul. Szpitalnej odc. od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej w m. Marki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ecb82f76-b741-4ea0-909e-0ec3e53b135b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231041
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041609/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.8 Projekt rozbudowy ul. Szpitalnej
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00211685
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: WZP.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Wykonanie kompletnej dok. projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gm. ul. Szpitalnej odc. od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej w m. Marki wraz z infrastrukturą towarzyszącą.
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowo-kosztorysowej dla rozbudowy drogi gminnej ul. Szpitalnej odc. od al. Marszałka Józefa Piłsudskiego do ul. Ząbkowskiej w m. Marki wraz z infrastrukturą towarzyszącą, stanowiącym załącznik nr 1 do SWZ.Zakres oraz warunki wykonania zamówienia przedstawione zostały w Dokumentacji Technicznej, stanowiącej załącznik nr 3 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Uzasadnienie prawneZgodnie z zapisami art. 255 pkt 1) ustawy z dnia 11.09.2019r. Prawo zamówień publicznych „Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty”.
Uzasadnienie faktyczne
W przedmiotowym postępowaniu nie wpłynęła żadna oferta.
| 2026-05-06 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |