Modernizacja pomieszczeń w budynku Domu Ludowego w Lesie

GMINA PRZECISZÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00510666
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00510666/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-23 09:30
Lokalizacja
Przeciszów, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-e73e6b5c-769f-4e0f-83d0-43fe6f2e8a39
Identyfikator
5492197487
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty w zakresie okładziny tynkowejTynkowanieKładzenie glazuryRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanychRoboty malarskiePokrywanie podłóg i ścianKładzenie terakotyInstalowanie drzwiRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

Wykonawcy

1 przyznane

Marian Kowalówka Zakład remontowo-Budowlany "MAR-BUD"Ochodza, PL · lot 0
258 632,47 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510666 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja pomieszczeń w budynku Domu Ludowego w Lesie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA PRZECISZÓW

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072181899

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Podlesie 1

1.5.2.) Miejscowość: Przeciszów

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-641

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.7.) Numer telefonu: 338413294

1.5.8.) Numer faksu: 338413201

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@przeciszow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.przeciszow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e73e6b5c-769f-4e0f-83d0-43fe6f2e8a39

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja pomieszczeń w budynku Domu Ludowego w Lesie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-e73e6b5c-769f-4e0f-83d0-43fe6f2e8a39

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510666

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00012403/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.6 Modernizacja pomieszczeń w budynku Domu Ludowego w Lesie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00435867

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZPB.271.5.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 234502,06 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: „Modernizacja pomieszczeń w budynku Domu Ludowego w Lesie”
W ramach modernizacji pomieszczeń zostaną wykonane prace:
- prace rozbiórkowe i przygotowawcze,
- montaż drzwi wewnętrznych - 6 szt. (dostosowanie otworu na drzwi),
- naprawa uszkodzonych miejsc w ścianach i wylewkach na podłodze,
- położenie gładzi na ścianach oraz malowanie,
- zamontowanie sufitów podwieszanych kasetonowych,
- modernizacja instalacji wodnej i kanalizacyjnej
- montaż urządzeń sanitarnych w pom. łazienki z przystosowaniem dla osób niepełnosprawnych,
- ułożenie płytek ceramicznych na podłogach,
- ułożenie płytek ceramicznych na stopniach i podstopnicach oraz podestach,
Zakres robót obejmuje pomieszczenia o łącznej powierzchni ok. 228,1 m2: sala widowiskowa, wejście, holl, szatnia, magazyn, klatka schodowa, łazienki x 2

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45324000-4 - Roboty w zakresie okładziny tynkowej

45410000-4 - Tynkowanie

45431200-9 - Kładzenie glazury

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

45442100-8 - Roboty malarskie

45430000-0 - Pokrywanie podłóg i ścian

45431100-8 - Kładzenie terakoty

45421131-1 - Instalowanie drzwi

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 258632,47 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 258632,47 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 258632,47 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marian Kowalówka Zakład remontowo-Budowlany "MAR-BUD"

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 3566819566

7.3.3) Ulica: Spacerowa 8

7.3.4) Miejscowość: Ochodza

7.3.5) Kod pocztowy: 32-051

7.3.6.) Województwo: małopolskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 258632,47 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 160 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

Zadanie współfinansowane ze środków Województwa Małopolskiego.
2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane