„Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych oraz licencji na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”.

Gmina Mniszków

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00231259
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00231259/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-06 13:20
Lokalizacja
Mniszków, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-d4f1da41-3258-4978-abec-8a0f287cb5ec
Identyfikator
7681719189
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

SerweryUrządzenia komputeroweJednostki prądotwórczeUrządzenia siecioweElementy składowe sieciUrządzenia awaryjne i zabezpieczająceSerwery sieciowe

Wykonawcy

1 przyznane

TRECOM ŁÓDŹ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
172 716,6 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00231259 z dnia 2026-05-06

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych oraz licencji na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Mniszków

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 590648126

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: mjr. Hubala 2B

1.5.2.) Miejscowość: Mniszków

1.5.3.) Kod pocztowy: 26-341

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.7.) Numer telefonu: 44 756 15 22

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@mniszkow.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mniszkow.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d4f1da41-3258-4978-abec-8a0f287cb5ec

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych oraz licencji na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d4f1da41-3258-4978-abec-8a0f287cb5ec

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00231259

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-06

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00077023/07/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Dostawa i instalacja urządzeń sieciowych oraz licencji na potrzeby realizacji projektu Cyberbezpieczny Samorząd”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe Działanie 2.2. - Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23, Umowa o powierzenie grantu o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23/2466/ FERC.02.02-CS.01-001/23/2024

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150981

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 175745,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1) Zakup serwera Backup wraz z oprogramowaniem do Backapu - 1szt.
2) Zakup licencji na oprogramowanie do monitorowania infrastruktury informatycznej - 1szt.
3) Zakup licencji na urządzenie UTM – 1 szt.
4) Zakup dodatkowych dysków do posiadanego serwera - 2 szt.
5) Zakup zasilania awaryjnego UPS stanowiskowych - 5 szt.
6) Zakup zarządzalnych Access Pointów - 2 szt.
7) Zakup przełączników zarządzalnych - 2 szt.
8) Zakup licencji EDR

Instruktaż z obsługi wdrożonego systemu w siedzibie Zamawiającego.
Szczegółowy Opis przedmiotu zamówienia jest zawarty w Załącznik nr 1 – Opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48820000-2 - Serwery

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

31122000-7 - Jednostki prądotwórcze

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

32422000-7 - Elementy składowe sieci

35100000-5 - Urządzenia awaryjne i zabezpieczające

48821000-9 - Serwery sieciowe

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 172716,60 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 223377,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 172716,60 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Trecom Łódź sp. z o.o

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7010372362

7.3.3) Ulica: Czyżewska 10

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 02-908

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 172716,60 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 70 dni

2026-05-06 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy