Świadczenie usług cateringowych dla uczestników „Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak” organizowanego przez SA PSP w Krakowie na bazie Ośrodka Szkolenia w Nisku KW PSP w Rzeszowie

SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00510743
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00510743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2024-09-23 09:53
Lokalizacja
Kraków, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-ed84d298-ae74-4669-b748-ada7008c4051
Identyfikator
6780029286
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi dostarczania posiłków

Wykonawcy

1 przyznane

P.P.H Wotex Wojciech Gąska( oddział złote pióro Nisko ul.Polna 33)Wyżnica-Kolonia, PL · lot 0
208 248 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510743 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług cateringowych dla uczestników „Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak” organizowanego przez SA PSP w Krakowie na bazie Ośrodka Szkolenia w Nisku KW PSP w Rzeszowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: SZKOŁA ASPIRANTÓW PAŃSTWOWEJ STRAŻY POŻARNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000173427

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Osiedle Zgody 18

1.5.2.) Miejscowość: Kraków

1.5.3.) Kod pocztowy: 31-951

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.) Numer telefonu: 478359700

1.5.8.) Numer faksu: 478359709

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: szkola@sapsp.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.gov.pl/web/sapsp-krakow

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://portal.smartpzp.pl/sapsp

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Porządek i bezpieczeństwo publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Świadczenie usług cateringowych dla uczestników „Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak” organizowanego przez SA PSP w Krakowie na bazie Ośrodka Szkolenia w Nisku KW PSP w Rzeszowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ed84d298-ae74-4669-b748-ada7008c4051

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00067666/08/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.3.3 Świadczenie usług cateringowych dla uczestników Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak organizowanego przez SA PSP w Krakowie na bazie Ośrodka Szkolenia w Nisku KW PSP w Rzeszowie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00485158

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WK.2370.16.2024

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 207777,78 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług cateringowych dla uczestników „Szkolenia podstawowego w zawodzie strażak” organizowanego przez Szkołę Aspirantów PSP w Krakowie na bazie Ośrodka Szkolenia w Nisku Komendy Wojewódzkiej PSP w Rzeszowie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zamawiający dołącza do SWZ jako załącznik nr 1.

4.5.3.) Główny kod CPV: 55520000-1 - Usługi dostarczania posiłków

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 208248,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 208248,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 208248,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PPH Wotex Wojciech Gąska

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 430525327

7.3.3) Ulica: Wyżnica-Kolonia 105

7.3.4) Miejscowość: Wyżnica-Kolonia

7.3.5) Kod pocztowy: 23-251

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 208248,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2024-12-20
2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi