Remont ulicy Wierzniowickiej w Łaziskach
Gmina Godów
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00232482
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00232482/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-07 09:59
- Lokalizacja
- Godów, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-fa5acde3-4c61-4190-b3ec-995ef7081662
- Identyfikator
- 6471704413
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232482 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ulicy Wierzniowickiej w Łaziskach
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Godów
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276258730
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 1 Maja 53
1.5.2.) Miejscowość: Godów
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-340
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@godow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.godow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://gmina-godow.logintrade.net/zapytania_email,225287,8886167b1d29a722463d1848af2f1a4e.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Remont ulicy Wierzniowickiej w Łaziskach2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-fa5acde3-4c61-4190-b3ec-995ef7081662
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232482
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042140/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.14 Remont ulicy Wierzniowickiej w Łaziskach
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00135092
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FZ.271.1.6.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie remontu nawierzchni ulicy Wierzniowickiej w Łaziskach. Zakres robót obejmuje w szczególności:
- frezowanie nawierzchni bitumicznej gr. 4 cm, powierzchnia 2058 m2,
- rozebranie nawierzchni z kruszywa gr. 20 cm powierzchnia 2058 m2,
- korytowanie na całej szerokości drogi 3,9 - 8,20 m – głębokość 0,25 m, powierzchnia 2058 m2,
- korytowanie poboczy, obustronnie 0,50 m – średnia głębokość 0,20 m, powierzchnia 410 m2,
- wykonanie warstwy odsączającej z piasku gr 10 cm – powierzchnia 2058 m2,
- wykonanie podbudowy z kruszywa łamanego - 0,30 m, powierzchnia 2058 m2,
- wykonanie nawierzchni z kruszywa stabilizowanego frezowiną - pobocza – 0,20 m, powierzchnia 410 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych AC16W - warstwa wiążąca asfaltowa – grubości 0,04 m, powierzchnia 2058 m2,
- wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych grysowych AC11S, warstwa ścieralna – grubości 0,05 m, powierzchnia 2058 m2,
- wymiana koryt betonowych o wymiarach 50 x 60 x 15 cm – długość 37 m,
- montaż przyczółku wraz z barierką – 1 kpl,
- odprowadzenie wody z warstwy odsączającej do rowu poprzez rurę drenarską w otulinie z geowłókniny – fi. 0,08 m,
- zatwierdzenie, wprowadzenie, demontaż czasowej organizacji ruchu oraz przywrócenie stałej organizacji ruchu,
- przywrócenie terenów znajdujących się w rejonie inwestycji do stanu pierwotnego po zakończeniu robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233140-2 - Roboty drogowe
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 19
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 18
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 3
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 478254,17 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 696571,61 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 478254,17 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6391005245
7.3.3) Ulica: Adamczyka 12
7.3.4) Miejscowość: Racibórz
7.3.5) Kod pocztowy: 47-400
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 478254,17 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 6 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |