Opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczych modernizacji boisk sportowych w Ustroniu
Miasto Ustroń
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00232521
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00232521/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-07 10:08
- Lokalizacja
- Ustroń, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-ff13e178-9296-4ffb-af34-549286f54e32
- Identyfikator
- 5482407434
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowaniaUsługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
Wykonawcy
2 przyznane
TOMASZ GÖTTELJaworzno, PL · lot 0
158 301 PLNTOMASZ GÖTTELJaworzno, PL · lot 1
110 454 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232521 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczych modernizacji boisk sportowych w Ustroniu
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Ustroń
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182344
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Rynek 1
1.5.2.) Miejscowość: Ustroń
1.5.3.) Kod pocztowy: 43-450
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL225 - Bielski
1.5.7.) Numer telefonu: +48338579300
1.5.8.) Numer faksu: +48338579330
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowieniapubliczne@ustron.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.ustron.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-ff13e178-9296-4ffb-af34-549286f54e321.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczych modernizacji boisk sportowych w Ustroniu2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-ff13e178-9296-4ffb-af34-549286f54e32
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232521
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043330/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.10 Modernizacja boiska sportowego w Ustroniu Hermanicach
1.3.11 Modernizacja boiska sportowego w Ustroniu Nierodzimiu
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00135627
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.24.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczej modernizacji boiska sportowego w Ustroniu Nierodzimiu przy ul. Szerokiej, pgr nr 360/19 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja boiska sportowego w Ustroniu Nierodzimiu”.Dokumentacja budowlano-wykonawcza powinna obejmować zaprojektowanie:
a) boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni (20/40m) przeznaczonego do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, koszykówkę (2 boiska), siatkówkę oraz badmintona, wraz z ogrodzeniem, piłkochwytami, oświetleniem oraz niezbędną infrastrukturą techniczną,
b) pełnowymiarowego boiska trawiastego wraz z niezbędnym wyposażeniem (bramki, piłkochwyty) oraz trybunami dla gości i gospodarzy,
c) budynku zaplecza składającego się z kompleksu szatni, sanitariatów, magazynu, pomieszczenia dla sędziów oraz świetlicy środowiskowej wraz z zapleczem kuchennym. W otoczeniu budynku należy uwzględnić ławki parkowe, stojaki na rowery i monitoring,
d) wodnego placu zabaw dla dzieci, o pow. od 100m2 do 200 m2.
Zakres zamówienia obejmuje również:
- opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
- opracowanie kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót,
- uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych oraz pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji w tym uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 234186,99 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji budowlano-wykonawczej modernizacji boiska sportowego w Ustroniu Hermanicach przy ul. Jana Sztwiertni, pgr nr 390/11, 390/12 i 389/7 w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Modernizacja boiska sportowego w Ustroniu Hermanicach”.Dokumentacja budowlano-wykonawcza powinna obejmować zaprojektowanie:
a) orlika piłkarskiego o sztucznej nawierzchni wraz z ogrodzeniem, piłkochwytami oraz oświetleniem wraz z infrastrukturą towarzyszącą;
b) boiska wielofunkcyjnego o sztucznej nawierzchni (20/40m) do gry w piłkę ręczną, piłkę nożną, 2 x koszykówka, siatkówka, badminton wraz z ogrodzeniem, piłkochwytami oraz oświetleniem wraz z infrastrukturą towarzyszącą;
c) budynku zaplecza składającego się z kompleksu szatni, sanitariatów, magazynu oraz świetlicy środowiskowej wraz zapleczem kuchennym. W otoczeniu budynku należy uwzględnić ławki parkowe, stojaki na rowery, monitoring,
Zakres zamówienia obejmuje również:
opracowanie specyfikacji technicznej wykonania i odbioru robót budowlanych,
opracowanie kosztorysu inwestorskiego oraz przedmiaru robót,
uzyskanie wszystkich niezbędnych opinii, uzgodnień, decyzji administracyjnych oraz pozwoleń niezbędnych do realizacji inwestycji w tym uzyskania prawomocnej decyzji o pozwoleniu na budowę
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71322000-1 - Usługi inżynierii projektowej w zakresie inżynierii lądowej i wodnej
4.5.5.) Wartość części: 160471,54 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 97416,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 184500,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 158301,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa Archetyp Tomasz Gőttel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6320002423
7.3.3) Ulica: Kopernika 68
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 158301,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 84255,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 110454,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 110454,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Pracownia Projektowa Archetyp Tomasz Gőttel
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6320002423
7.3.3) Ulica: Kopernika 68
7.3.4) Miejscowość: Jaworzno
7.3.5) Kod pocztowy: 43-600
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 110454,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |