Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ I. USŁUGI PSYCHOLOGA
GMINA MIELNIK
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00232536
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00232536/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-07 10:12
- Lokalizacja
- Mielnik, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-4d1441f8-13a4-460b-9cbe-32a132120724
- Identyfikator
- 5441438389
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi psychiatryczne lub psychologiczneUsługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232536 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ I. USŁUGI PSYCHOLOGA
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIELNIK
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659450
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piaskowa 38
1.5.2.) Miejscowość: Mielnik
1.5.3.) Kod pocztowy: 17-307
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL842 - Łomżyński
1.5.7.) Numer telefonu: 856577003
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mielnik.com.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://mielnik.eu/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-4d1441f8-13a4-460b-9cbe-32a1321207241.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Realizacja usług społecznych w projekcie pn.: „Centrum Usług Społecznych w Gminie Mielnik” – CZĘŚĆ I. USŁUGI PSYCHOLOGA2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-4d1441f8-13a4-460b-9cbe-32a132120724
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232536
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Europejski Fundusz Społeczny Plus w ramach programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Podlaskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00173704
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.2.1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 146880 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Część 1 zamówienia - Usługi psychologa dla dzieci i młodzieżyPrzedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologa w wymiarze łącznym 432 godzin dla dzieci i młodzieży, realizowanych
w formie warsztatów i konsultacji/terapii indywidualnych lub grupowych. Godzina usługi rozumiana jest jako 50 minut zajęć. Usługi realizowane będą na terenie Gminy Mielnik, w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego. Koszt dojazdu do wskazanej lokalizacji pozostaje po stronie Wykonawcy. Realizację usługi planuje się w miejscowości Mielnik, mogą jednak zdarzyć się sytuacje realizacji wsparcia w innej miejscowości na terenie Gminy Mielnik.
Wymagania dotyczące kwalifikacji psychologa: wyksztalcenie wyższe w zakresie psychologii lub terapii, min 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu wsparcia psychologicznego, nie jest i nie była pozbawiona władzy rodzicielskiej oraz władza rodzicielska nie jest jej ograniczona ani zawieszona, wypełnia obowiązek alimentacyjny – w przypadku gdy taki obowiązek w stosunku do niej wynika z tytułu egzekucyjnego, nie była skazana prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe, nie figuruje w bazie danych Rejestru Sprawców Przestępstw na Tle Seksualnym z dostępem ograniczonym.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 73440 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług psychologa w wymiarze łącznym 432 godzin dla osób w wieku 60+ realizowanych w formie warsztatów i konsultacji/terapii indywidualnych lub grupowych. Godzina usługi rozumiana jest jako 50 minut zajęć. Usługi realizowane będą na terenie Gminy Mielnik, w lokalizacji wskazanej przez Zamawiającego. Koszt dojazdu do wskazanej lokalizacji pozostaje po stronie Wykonawcy. Realizację usługi planuje się w miejscowości Mielnik, mogą jednak zdarzyć się sytuacje realizacji wsparcia w innej miejscowości na terenie Gminy Mielnik.Wymagania dotyczące kwalifikacji psychologa: wyksztalcenie wyższe w zakresie psychologii lub terapii, min 3-letnie doświadczenie w prowadzeniu wsparcia psychologicznego.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85000000-9 - Usługi w zakresie zdrowia i opieki społecznej
4.5.5.) Wartość części: 73440 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnił ww. postępowanie we wszystkich częściach z powodu odrzucenia obu złożonych w terminie ofert.
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że unieważnił ww. postępowanie we wszystkich częściach z powodu odrzucenia obu złożonych w terminie ofert.
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |