"Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie”

Gmina Dębe Wielkie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00232697
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00232697/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-07 10:51
Lokalizacja
Dębe Wielkie, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-2a83cea0-2c7d-463a-847c-0bf33da4a9bb
Identyfikator
8222146636
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Urządzenia siecioweSerweryGeneratoryCzęści silników elektrycznych, generatorów i transformatorówPakiety oprogramowania i systemy informatycznePakiety oprogramowania zabezpieczającegoKomputerowe usługi pokrewneUrządzenia do przechowywania i odczytu danych

Wykonawcy

4 przyznane

· lot 0
· lot 0
· lot 0
ARKANET WOJCIECH OLEŚ, STANISŁAW ZYGOR SPÓŁKA JAWNAKatowice, PL · lot 0

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232697 z dnia 2026-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
"Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Dębe Wielkie

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 711582641

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Strażacka 3

1.5.2.) Miejscowość: Dębe Wielkie

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-311

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 25 756 47 00

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@debewielkie.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.debewielkie.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-2a83cea0-2c7d-463a-847c-0bf33da4a9bb

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

"Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-2a83cea0-2c7d-463a-847c-0bf33da4a9bb

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232697

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00030792/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.2 Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Zamówienie finansowane jest z udziałem środków UE: Program: Fundusze Europejskie na Rozwój Cyfrowy (FERC), Priorytet: II Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie: 2.2. Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, Projekt: “Podniesienie poziomu bezpieczeństwa infrastruktury informatycznej oraz poziomu wiedzy o cyberzagrożeniach w Urzędzie Gminy Dębe Wielkie”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00113620

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SR.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa i montaż fabrycznie nowego sprzętu oraz oprogramowania do Urzędu Gminy Dębe Wielkie zlokalizowanego przy ul. Strażackiej 3 w Dębem Wielkim - w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć Zamawiającemu wyłącznie wyroby fabrycznie nowe, nieużywane, nie poddawane naprawom oraz wolne od wad.

część 1 zamówienia – Zakup oraz instalacja urządzeń sieciowych, którego zakres składa się z 2 zadań:
1. Zadanie 1 –Dostawa i instalacja urządzenia UTM –
Przedmiotem zadania jest dostawa i instalacja urządzenia UTM -1 szt.
OPZ –załącznik Nr 1.1 do SWZ.
2. Zadanie 2 – Dostawa i instalacja urządzeń infrastruktury IT
Przedmiotem zadania jest Dostawa i instalacja urządzeń infrastruktury IT:
1) Zarządzalny Przełącznik Sieciowy 24 porty (12 FO, 12 UTP) 2 szt.
2) Zarządzalny Przełącznik Sieciowy 48 portów 3 szt.
3) Zarządzalny Przełącznik Sieciowy 24 porty 2 szt.
4) Serwer do rozwiązania wysokiej dostępności 2 szt.
5) Macierz NAS 1 szt.
OPZ –załącznik Nr 1.2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48820000-2 - Serwery

4.5.5.) Wartość części: 349604,07 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.2. część 2 zamówienia – Rozbudowa Generatora Prądu o autostart i System Załączania Rezerwy, którego zakres składa się z 1 zadania:
1. Zadanie 3 – Rozbudowa Generatora Prądu o autostart i SZR (System Załączania Rezerwy)
Przedmiotem zadania jest rozbudowa Generatora Prądu o autostart i SZR (System Załączania Rezerwy) wraz z instalacją.
OPZ –załącznik Nr 1.3 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 31120000-3 - Generatory

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

31160000-5 - Części silników elektrycznych, generatorów i transformatorów

4.5.5.) Wartość części: 39859,35 PLN

Część 3

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.3. część 3 zamówienia – Zakup oraz wdrożenie systemu cyberbezpieczeństwa , antywirusowego oraz zapobiegania utraty danych, którego zakres składa się z 3 zadań:

1. Zadanie 4 - Dostawa i wdrożenie rozwiązania SIEM „Security Information and Event Management” z modułami współpracującymi EDR, NDR, GRC –
Zakres prac obejmuje:
1) Dostarczenie licencji na system SIEM.
2) Dostawa i instalacja środowiska serwerowego (fizycznego i wirtualnego) niezbędnego do realizacji wdrożenia.
3) Instalacja i konfiguracja systemu.
4) Integracja z infrastrukturą IT urzędu:
a) 53 szt. komputerów PC
b) 5 szt. serwerów fizycznych (3 obecne + 2 nowe)
c) 8 szt. serwerów wirtualnych (8 obecne)
d) 2 szt macierzy NAS
e) 1 szt. UTM
f) Antywirus (ESET)
g) 7 szt. przełączniki zarządzalne (nowe)
h) Drukarki sieciowe
i) Aplikacja kopii zapasowych
j) Aplikacja zarządzania stacjami roboczymi
k) System pocztowy
OPZ –załącznik Nr 1.4 do SWZ.
2. Zadanie 5– Dostawa licencji oprogramowania antywirusowego
Przedmiotem zadania jest dostawa licencji oprogramowania antywirusowego - licencja na 90 użytkowników, wsparcie producenta – 12 miesięcy
OPZ –załącznik Nr 1.5 do SWZ.
3. Zadanie 6– Dostawa i instalacja oprogramowania do zapobiegania utracie danych (DLP)
Przedmiotem zadania jest dostawa i instalacja oprogramowania do zapobiegania utracie danych – 70 szt.
OPZ –załącznik Nr 1.6 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

72500000-0 - Komputerowe usługi pokrewne

4.5.5.) Wartość części: 130670,74 PLN

Część 4

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

4.2.4. część 4 zamówienia – Zakup licencji oraz wdrożenie systemu zarządzania kopiami zapasowymi i stacjami roboczymi, którego zakres składa się z 2 zadań:

1. Zadanie 7- Dostawa licencji oprogramowania kopii zapasowych z usługą instalacji i wdrożenia backupu
Przedmiotem zadania jest dostawa licencji oprogramowania kopii zapasowych z usługą instalacji i wdrożenia backupu.
Zakres prac obejmuje:
1) Dostarczenie licencji oprogramowania kopii zapasowych
2) Instalacja, konfiguracja i wdrożenie oprogramowania kopii zapasowych
3) Włączenie do systemu Infrastruktury IT urzędu objętej wdrożeniem:
a) 53 stanowisk PC
b) 3 serwery fizyczne
c) 8 serwerów wirtualnych
d) Subskrypcja – 12 miesięcy
2. Zadanie 8 - Dostawa i instalacja Systemu Zarządzania Stacjami Roboczymi
Przedmiotem zadania jest dostawa i instalacja Systemu Zarządzania Stacjami Roboczymi
Dostawa i instalacja Systemu zarządzania stacjami roboczymi
Zakres prac obejmuje:
1) Dostarczenie Systemu zarządzania stacjami roboczymi
2) Instalacja, konfiguracja i wdrożenie Systemu zarządzania stacjami roboczymi
3) Włączenie do systemu Infrastruktury IT urzędu objętej wdrożeniem: 53 stanowisk PC
4) Subskrypcja na dostarczone oprogramowanie – 12 miesięcy

OPZ –załącznik Nr 1.8 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 48730000-4 - Pakiety oprogramowania zabezpieczającego

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

30233000-1 - Urządzenia do przechowywania i odczytu danych

4.5.5.) Wartość części: 97000,41 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 4

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 4)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 47109,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 47109,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 47109,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARKANET Wojciech Oleś, Stanisław Zygor Sp.j.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 9542398848

7.3.3) Ulica: Porcelanowa 19

7.3.4) Miejscowość: Katowice

7.3.5) Kod pocztowy: 40-246

7.3.6.) Województwo: śląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 4)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-23

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 47109,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 45 dni

2026-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy