Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażeń w windy dla 3 nieruchomości Targowa 40, Łochowska 37, Środkowa 12. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.10.2026
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00232970
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00232970/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-07 11:50
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-1acf560a-7cd5-422f-aadd-f2f2dfba86e6
- Identyfikator
- 1132524746
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
Wykonawcy
3 przyznane
PAWEŁ JABŁONOWSKIWarszawa, PL · lot 0
122 508 PLNPAWEŁ JABŁONOWSKIWarszawa, PL · lot 1
122 508 PLNPAWEŁ JABŁONOWSKIWarszawa, PL · lot 2
122 508 PLNTreść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232970 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażeń w windy dla 3 nieruchomości Targowa 40, Łochowska 37, Środkowa 12. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.10.2026
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Północ m.st. Warszawy
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 011513343
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 23
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 03-719
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamow@zgn-praga-pn.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pragapn.um.warszawa.pl/waw/zgn-pragapn
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://zgn-praga-pn.ezamawiajacy.pl/pn/zgn-praga-pn/demand/276333/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Zarządzanie mieszkaniowym zasobem oraz powierzonym zasobem nieruchomości m. st. Warszawy
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażeń w windy dla 3 nieruchomości Targowa 40, Łochowska 37, Środkowa 12. Oznaczenie sprawy: DNZP.260.10.20262.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1acf560a-7cd5-422f-aadd-f2f2dfba86e6
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232970
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00024765/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Wykonanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej doposażeń w windy dla 3 nieruchomości Targowa 40, Łochowska 37, Środkowa 12
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00171117
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DNZP.260.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 219512,20 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji projektowo - kosztorysowej robót budowlanych obejmujących budowę windy zewnętrznej wraz z remontem klatki schodowej, korytarzy, zagospodarowaniem terenu wraz z instalacjami: elektryczną, teletechniczną wraz z oddymianiem, scenariuszem pożarowym z matrycą sterowań, sanitarną (p-poż., centralne ogrzewanie, instalacja centralnej ciepłej wody użytkowej) dla nieruchomości -Część I budynek Targowa 40 front.Dokumentacja zostanie wykonana przez Wykonawcę w podziale na:
- część I. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową, dotyczącą doposażenia
budynku w zewnętrzny dźwig osobowy,
- część II. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową dotyczącą zagospodarowania terenu.
Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych umowy zwanych w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy na dokumentację projektowo-kosztorysową zwane w dokumentach zamówienia OWUP (Załącznik nr 10 do WSU) - wraz z załącznikami tj. m.in. Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 5 do umowy – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Standardem wykończenia klatek schodowych i korytarzy– Załącznik Nr 6 do umowy - stanowiące łącznie z projekt umowy - Załącznik Nr 7/I, Nr 7/II, Nr 7/III, do swz (odpowiednio dla części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji projektowo - kosztorysowej robót budowlanych obejmujących budowę windy zewnętrznej wraz z remontem klatki schodowej, korytarzy, zagospodarowaniem terenu wraz z instalacjami: elektryczną, teletechniczną wraz z oddymianiem, scenariuszem pożarowym z matrycą sterowań, sanitarną (p-poż., centralne ogrzewanie, instalacja centralnej ciepłej wody użytkowej) dla nieruchomości -Część II budynek Łochowska 37.Dokumentacja zostanie wykonana przez Wykonawcę w podziale na:
- część I. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową, dotyczącą doposażenia
budynku w zewnętrzny dźwig osobowy,
- część II. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową dotyczącą zagospodarowania terenu.
Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych umowy zwanych w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy na dokumentację projektowo-kosztorysową zwane w dokumentach zamówienia OWUP (Załącznik nr 10 do WSU) - wraz z załącznikami tj. m.in. Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 5 do umowy – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Standardem wykończenia klatek schodowych i korytarzy– Załącznik Nr 6 do umowy - stanowiące łącznie z projekt umowy - Załącznik Nr 7/I, Nr 7/II, Nr 7/III, do swz (odpowiednio dla części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 69105,69 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiot umowy obejmuje wykonanie przez Wykonawcę dokumentacji projektowo - kosztorysowej robót budowlanych obejmujących budowę windy zewnętrznej wraz z remontem klatki schodowej, korytarzy, zagospodarowaniem terenu wraz z instalacjami: elektryczną, teletechniczną wraz z oddymianiem, scenariuszem pożarowym z matrycą sterowań, sanitarną (p-poż., centralne ogrzewanie, instalacja centralnej ciepłej wody użytkowej) dla nieruchomości - Część III budynek Środkowa 12Dokumentacja zostanie wykonana przez Wykonawcę w podziale na:
- część I. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową, dotyczącą doposażenia
budynku w zewnętrzny dźwig osobowy,
- część II. zawierającą dokumentację projektowo - kosztorysową dotyczącą zagospodarowania terenu.
Szczegółowy sposób realizacji przedmiotu zamówienia określono w specyfikacji warunków zamówienia wraz z załącznikami stanowiącymi jej integralną część tj. Projektowane postanowienia umowy składające się z Warunków Szczegółowych umowy zwanych w dokumentach zamówienia WSU oraz Ogólnych Warunków Umowy na dokumentację projektowo-kosztorysową zwane w dokumentach zamówienia OWUP (Załącznik nr 10 do WSU) - wraz z załącznikami tj. m.in. Opisem przedmiotu zamówienia – Załącznik Nr 5 do umowy – Załącznik Nr 1 do opisu oraz Standardem wykończenia klatek schodowych i korytarzy– Załącznik Nr 6 do umowy - stanowiące łącznie z projekt umowy - Załącznik Nr 7/I, Nr 7/II, Nr 7/III, do swz (odpowiednio dla części zamówienia).
4.5.3.) Główny kod CPV: 71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
4.5.5.) Wartość części: 81300,82 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122508,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122508,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRECYZJA Paweł Jabłonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1131887398
7.3.3) Ulica: ul. Rembielińska 20 / 166
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-352
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122508,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122508,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122508,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRECYZJA Paweł Jabłonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1131887398
7.3.3) Ulica: ul. Rembielińska 20 / 166
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-352
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122508,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 122508,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 246000,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 122508,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PRECYZJA Paweł Jabłonowski
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 1131887398
7.3.3) Ulica: ul. Rembielińska 20 / 166
7.3.4) Miejscowość: Warszawa
7.3.5) Kod pocztowy: 03-352
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 122508,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 300 dni
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |