Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie
TARGOWISKA MIEJSKIE GMINY MIASTA TARNOWA
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00232984
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00232984/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-07 11:55
- Lokalizacja
- Tarnów, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d9a5970b-a907-4b88-9e51-0d1ed07a0c55
- Identyfikator
- 8732130835
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00232984 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: TARGOWISKA MIEJSKIE GMINY MIASTA TARNOWA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 850487484
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. N. M. Panny 3
1.5.2.) Miejscowość: Tarnów
1.5.3.) Kod pocztowy: 33-100
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL217 - Tarnowski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: targowiska@targowiska.tarnow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://targowiska.tarnow.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d9a5970b-a907-4b88-9e51-0d1ed07a0c551.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja istniejących oraz zakup nowych parkomatów do strefy płatnego parkowania w Tarnowie2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d9a5970b-a907-4b88-9e51-0d1ed07a0c55
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00232984
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00219821
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: TM.380-1.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zamawiający zleca, a Wykonawca zobowiązuje się do wykonania przedmiotu umowy zgodnie z opisem przedmiotu zamówienia (OPZ) stanowiącym załącznik Nr 1 niniejszej umowy, a w szczególności:
a) demontażu i modernizacji 15 szt. urządzeń do pobierania i rozliczania opłat parkingowych posadowionych w obszarze strefy płatnego parkowania (SPP) w rozumieniu § 1 Uchwały NR XIII/162/2019 Rady Miejskiej w Tarnowie z dnia 11 lipca 2019 r. ( Dz. Urzęd. Woj. Małop. 2019.5627 z późń. zm.) oraz ich ponownego montażu po przeprowadzonej modernizacji, przy czym na czas ewentualnej modernizacji zapewnienia urządzeń zastępczych, które zostaną zamontowane na istniejących już fundamentach;
b) dostarczeniu i montażu w wyznaczonych miejscach w obszarze SPP - 8 szt. jednakowych fabrycznie nowych (rok produkcji 2026) urządzeń do pobierania i rozliczania opłat parkingowych;
c) dostarczeniu 6 szt. dodatkowych kaset do kolekcji bilonu;
d) dostarczeniu części zamiennych tj. dodatkowego 1 kpl. toru monet ze stelażem.
4.5.3.) Główny kod CPV: 50316000-3 - Konserwacja i naprawa maszyn do wydawania biletów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
38730000-1 - Parkometry
51214000-5 - Usługi instalowania parkometrów
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający informuje, że na podstawie art. 255 pkt. 1 ustawy Pzp unieważnia postępowanie, ponieważ do upływu terminu nie wpłynęła żadna oferta.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 0
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 0
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |