Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

Gmina Harasiuki

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00233385
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00233385/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-07 13:10
Lokalizacja
Harasiuki, podkarpackie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-6101f9ec-7d16-4489-9fdc-1ba6ea16cf0b
Identyfikator
6020017515
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie różnych nawierzchniRoboty remontowe i renowacyjneRoboty w zakresie instalacji elektrycznychRoboty malarskieRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty instalacyjne elektryczneInstalowanie drzwi

Wykonawcy

1 przyznane

MAREK ROCHMIŃSKIWarszawa, PL · lot 0
248 433,68 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00233385 z dnia 2026-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja hali sportowej przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Harasiuki

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409376

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Długa 11

1.5.2.) Miejscowość: Harasiuki

1.5.3.) Kod pocztowy: 37-413

1.5.4.) Województwo: podkarpackie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL824 - Tarnobrzeski

1.5.7.) Numer telefonu: 158791306

1.5.8.) Numer faksu: 158791306

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@harasiuki.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.harasiuki.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.harasiuki.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja hali sportowej przy
Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6101f9ec-7d16-4489-9fdc-1ba6ea16cf0b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233385

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00041529/03/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.2 Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00177037

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: RRG.III.271.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 310433,72 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest realizacja inwestycji pn.: „Modernizacja hali sportowej przy Publicznej Szkole Podstawowej w Harasiukach” usytuowanej na działce nr 157/1 położonej w obrębie ewidencyjnym Harasiuki.
Opis inwestycji:
Zadanie inwestycyjne będzie polegało na naprawie obecnego parkietu drewnianego, wymianie oświetlenia głównego, wypełnień balustrad na antresoli i klatce schodowej, poprawkach mocowań sufitowych obróbek blacharskich oraz dostawę i montaż stojaków na rowery.
4.2. Zakres rzeczowy robót obejmuje:
1. Wymiana opraw oświetleniowych:
1) demontaż i utylizacja opraw oświetleniowych istniejącego oświetlenia halogenowego;
2) montaż opraw oświetleniowych LED zgodnych z obowiązującą z co najmniej II klasą oświetlenia normy PN-EN 12193, zakończonych protokołem pomiarów.
2. Parkiet:
1) ocyklinowanie mechaniczne parkietu;
2) lakierowanie parkietu trzykrotne;
3) odtworzenie linii boisk do gry.
3. Sufit - poprawki mocowania sufitowych obróbek blacharskich na łączeniu płyt sufitu.
4. Balustrady:
1) demontaż wypełnień balustrady ze szkła laminowanego, montaż do istniejących słupków balustrady wypełnień ze stali nierdzewnej;
2) wywóz i utylizacja szkła zdemontowanego z balustrady;
3) demontaż i ponowny montaż drabinek gimnastycznych,
5. Stojaki na rowery - dostawa i montaż stojaków na rowery.
6. Malowanie ścian – dwukrotne malowanie ścian.
7. Roboty w zakresie stolarki budowlanej – wymiana drzwi wejściowych na halę sportową – 2 szt.
4.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz sposób wykonania robót budowlanych, o którym mowa w pkt. 4.2 określają:
1) opis prac stanowiący załącznik Nr 10 do SWZ,
2) specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót budowlanych (STWiORB), stanowiące załącznik Nr 11 do SWZ,
3) przedmiary robót stanowiący załącznik Nr 12 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45442100-8 - Roboty malarskie

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45421131-1 - Instalowanie drzwi

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 8

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 8

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 248433,68 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 713400 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 248433,68 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Usługi Remontowo-Budowlane "Romark" Marek Rochmiński

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8351296533

7.3.3) Ulica: ul. Ostródzka 144E

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-289

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 248433,68 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 90 dni

2026-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane