Remonty oraz bieżące utrzymanie dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w 2026 roku

GMINA GŁÓWCZYCE

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00233421
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00233421/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-07 13:20
Lokalizacja
Główczyce, pomorskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9487eec6-2ac6-4d32-a1d7-96163c6c96ff
Identyfikator
8392145446
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty drogoweRoboty w zakresie konserwacji drógRoboty w zakresie naprawy dróg

Wykonawcy

1 przyznane

ZAKŁAD USŁUG PUBLICZNYCH W GŁÓWCZYCACH - SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄGłówczyce, PL · lot 0
289 050 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00233421 z dnia 2026-05-07

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remonty oraz bieżące utrzymanie dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w 2026 roku

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA GŁÓWCZYCE

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000543083

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: TADEUSZA KOŚCIUSZKI 8

1.5.2.) Miejscowość: Główczyce

1.5.3.) Kod pocztowy: 76-220

1.5.4.) Województwo: pomorskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL636 - Słupski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: ug@glowczyce.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://ug.glowczyce.ibip.pl

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remonty oraz bieżące utrzymanie dróg gminnych publicznych i wewnętrznych w 2026 roku

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9487eec6-2ac6-4d32-a1d7-96163c6c96ff

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233421

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00044210/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.16 Remonty oraz bieżące utrzymanie dróg gminnych publicznych i wewnętrznych

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00198108

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy

3.1.1.) Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki:

Podstawa prawna udzielenia zamówienia: art. 305 pkt 1 w związku z art. 214 ust. 1 pkt 11 ustawy z dnia 11 września 2019
Prawo zamówień publicznych (tj. Dz. U. z 2024 r., poz. 1320 z późn. zm.). Zamówienie zostanie udzielone podmiotowi, nad
którym Zamawiający sprawuje kontrolę, a ponad 90% działalności tej osoby prawnej dot. zadań powierzonych mu przez
Zamawiającego oraz w kontrolowanej osobie prawnej nie ma bezpośredniego udziału kapitału prywatnego. Zamówienie zostanie udzielone po przeprowadzeniu negocjacji.

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.6.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 235000,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są roboty z zakresu bieżącego utrzymania dróg gminnych na terenie Gminy Główczyce, obejmujące w szczególności: remonty bieżące nawierzchni jezdni i chodników, wyrównanie lub wzmocnienie istniejących podbudów i nawierzchni pospółką, tłuczniem, masą asfaltową, grysami, przebudowę chodników oraz innych urządzeń znajdujących się w obrębie pasa drogowego, takich jak: wpusty uliczne, studnie, rowy odwadniające, pobocza, itp. Realizacja robót prowadzona będzie w oparciu o pisemne zlecenia wykonania robót.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233140-2 - Roboty drogowe

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45233141-9 - Roboty w zakresie konserwacji dróg

45233142-6 - Roboty w zakresie naprawy dróg

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Zakład Usług Publicznych Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8392963601

7.3.3) Ulica: Słupska 21

7.3.4) Miejscowość: Główczyce

7.3.5) Kod pocztowy: 76-220

7.3.6.) Województwo: pomorskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 289050,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-12-31
2026-05-07 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane