Modernizacja nawierzchni asfaltowych dróg gminnych w Miłosławiu: ul. Kręta-Rybacka, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Skoraczewskiego
GMINA MIŁOSŁAW
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00233483
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00233483/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-07 13:29
- Lokalizacja
- Miłosław, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-29d7a03e-f9b5-4c7b-ac20-ef23c87dcb52
- Identyfikator
- 7891638190
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00233483 z dnia 2026-05-07 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja nawierzchni asfaltowych dróg gminnych w Miłosławiu: ul. Kręta-Rybacka, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Skoraczewskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOSŁAW
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 631258106
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Wrzesińska 19
1.5.2.) Miejscowość: Miłosław
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-320
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.7.) Numer telefonu: 61 438 20 21
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@miloslaw.info.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.miloslaw.info.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/miloslaw1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja nawierzchni asfaltowych dróg gminnych w Miłosławiu: ul. Kręta-Rybacka, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Skoraczewskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-29d7a03e-f9b5-4c7b-ac20-ef23c87dcb52
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00233483
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-07
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00037734/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.3 Modernizacja nawierzchni asfaltowych dróg gminnych w Miłosławiu: ul. Kręta- Rybacka, ul. Nowa, ul. Ogrodowa, ul. Skoraczewskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00159064
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IŚR.271.ZP.3.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 729536,25 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji nawierzchni dróg asfaltowych w obrębie miejscowości Miłosław, gm. Miłosław:
- ul. Kręta-Rybacka (długość remontowanego odcinka wynosi 281,50m.)
- ul. Nowa (długość remontowanego odcinka wynosi 96,20m.)
- ul. Ogrodowa (długość remontowanego odcinka wynosi 160,50m.)
- ul. Skoraczewskiego (długość remontowanego odcinka wynosi 204,03m.)
Zakres obejmuje w szczególności:
- ul. Kręta-Rybacka
Zamierzenie obejmuje remont istniejącej jezdni oraz wymianę uszkodzonych krawężników w zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Roboty polegać będą na frezowaniu korekcyjnym jezdni, wykonaniu warstwy wyrównawczej, ścieku z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na szerokość dwóch kostek, po obu stronach jezdni. Na całej długości i szerokości jezdni przewidziano ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11S. Inwestycja obejmuje również wykonanie regulacji wpustów ulicznych oraz studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także zasuw wodociągowych i gazowych.
- ul. Nowa
Zamierzenie obejmuje remont istniejącej jezdni oraz wymianę uszkodzonych krawężników w zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Roboty polegać będą na frezowaniu korekcyjnym jezdni, wykonaniu warstwy wyrównawczej, ścieku z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na szerokość dwóch kostek, po obu stronach jezdni. Na całej długości i szerokości jezdni przewidziano ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11S. Inwestycja obejmuje również wykonanie regulacji wpustów ulicznych oraz studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także zasuw wodociągowych i gazowych.
- ul. Ogrodowa
Zamierzenie obejmuje remont istniejącej jezdni oraz wymianę uszkodzonych krawężników w zakresie wskazanym w dokumentacji projektowej. Roboty polegać będą na frezowaniu korekcyjnym jezdni, wykonaniu warstwy wyrównawczej, ścieku z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na szerokość dwóch kostek, po obu stronach jezdni. Na całej długości i szerokości jezdni przewidziano ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11S. Inwestycja obejmuje również wykonanie regulacji wpustów ulicznych oraz studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także zasuw wodociągowych i gazowych.
- ul. Skoraczewskiego
Zamierzenie obejmuje remont istniejącej jezdni. Nawierzchnię należy dostosować wysokościowo do istniejących obramowań chodników z krawężnika najazdowego z uwzględnieniem zachowania wysokości obramowań. Roboty polegać będą na frezowaniu korekcyjnym jezdni, wykonaniu warstwy wyrównawczej, ścieku z kostki brukowej betonowej gr. 8 cm na szerokość dwóch kostek, po obu stronach jezdni. Na całej długości i szerokości jezdni przewidziano ułożenie warstwy ścieralnej gr. 4 cm z betonu asfaltowego AC 11S. Inwestycja obejmuje również wykonanie regulacji wpustów ulicznych oraz studni kanalizacji deszczowej i sanitarnej, a także zasuw wodociągowych i gazowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja załączona do SWZ, a w szczególności:
- dokumentacja projektowa,
- specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót,
- przedmiar robót.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne
45233222-1 - Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 6
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 504342,74 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 935389,02 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 504342,74 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): EKO-BUD FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA - JACEK MAJDECKI WYSTĘPUJĄCY JAKO PEŁNOMOCINIK FIRMY BUDOWLANO - USŁUGOWEJ "EKO-BUD" S.C. ELŻBIETA, JACEK MAJDECCY
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EKO-BUD FIRMA BUDOWLANO-USŁUGOWA - ELŻBIETA MAJDECKA
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 639738509
7.3.4) Miejscowość: LISEWO
7.3.5) Kod pocztowy: 62-310
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 504342,74 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 4 miesiące
| 2026-05-07 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |