Świadczenie usług psychologicznych dla osób korzystających z pomocy Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.
Gmina Miasto Włocławek - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510836
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510836/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:17
- Lokalizacja
- Włocławek, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-5d918414-8e36-4aff-ac6d-50280f00eba0
- Identyfikator
- 8881963351
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510836 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług psychologicznych dla osób korzystających z pomocy Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Miasto Włocławek - Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie we Włocławku
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 005871024
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Ogniowa 8/10
1.5.2.) Miejscowość: Włocławek
1.5.3.) Kod pocztowy: 87-800
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL619 - Włocławski
1.5.7.) Numer telefonu: 54 423 23 26
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@mopr.wloclawek.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.mopr.wloclawek.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5d918414-8e36-4aff-ac6d-50280f00eba01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
pomoc społeczna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług psychologicznych dla osób korzystających z pomocy Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5d918414-8e36-4aff-ac6d-50280f00eba0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510836
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00065675/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.22 Usługi psychologiczne dla osób korzystających z pomocy Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00466471
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPR.AO.A.261.26.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 24000,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem umowy jest świadczenie usług psychologicznych dla osób korzystających z pomocy w Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.
2. Usługa psychologa będzie wykonywana zgodnie z etyką zawodu psychologa, w zakresie:
a) udzielanie pomocy psychologicznej doraźnej oraz pomocy w zakresie interwencji kryzysowej do 12 wizyt osobom i rodzinom znajdującym się w sytuacji kryzysowej, w tym doświadczającym przemocy;
b) świadczenie pomocy psychologicznej pracownikom socjalnym i asystentom rodziny w przypadku wystąpienia sytuacji bezpośrednio zagrażających życiu lub zdrowiu w związku z wykonywanymi czynnościami służbowymi;
c) prowadzenie poradnictwa psychologicznego dla osób i rodzin, polegającego na udzielaniu podstawowych informacji oraz motywowaniu do podjęcia pogłębionej współpracy;
d) w razie potrzeby – wykonywanie pracy w miejscu zamieszkania lub pobytu rodzin i osób wymagających wspierania;
e) przygotowanie i przeprowadzenie jednego warsztatu edukacyjnego dla osób doznających przemocy domowej składającego się z trzech spotkań po 1,5 godziny z zakresu regulacji emocji bądź radzenia sobie ze stresem;
f) udzielanie poradnictwa oraz uczestniczenie w konsultacjach spraw prowadzonych przez pracowników Ośrodka;
g) udział w pracach grup roboczych powoływanych do prowadzenia indywidualnych procedur „Niebieskie Karty” oraz współpraca z innymi pracownikami Ośrodka w zakresie podjętej pracy z rodzinami i osobami na rzecz rozwiązywania ich problemów;
h) w przypadku podejrzenia zaistnienia przemocy w rodzinie wszczęcie procedury „Niebieskie Karty” poprzez wypełnienie formularza „Niebieska Karta – A”;
i) przygotowywanie analiz oraz danych wyjściowych do sprawozdawczości;
j) efektywne organizowanie pracy, jej miejsca i czasu w sposób zapewniający dostępność dla interesantów oraz prowadzenie i zabezpieczanie dokumentów potwierdzających wykonywaną pracę obowiązujących w Sekcji;
k) sporządzanie na wniosek instytucji zewnętrznych i na potrzeby wewnętrzne Ośrodka
informacji z zakresu współpracy z osobami i rodzinami oraz opinii o nich;
l) współpraca z jednostkami administracji rządowej i samorządowej, właściwymi
organizacjami pozarządowymi oraz innymi podmiotami i osobami działającymi na rzecz osób i rodzin;
m) współpraca z zespołem interdyscyplinarnym lub grupą roboczą, o których mowa w art. 9a ustawy z dnia 29 lipca 2005r. o przeciwdziałaniu przemocy w rodzinie lub z innymi podmiotami, których pomoc przy wykonywaniu zadań w tym zakresie uzna za niezbędne;
n) prowadzenie naboru i rejestrowania interesantów do specjalistów dyżurujących w Sekcji telefonicznie, elektronicznie (e-mail) i osobiście, w tym prowadzenie rejestru umawianych wizyt;
o) dbanie o upowszechnianie prowadzonych działań zawodowych i oferty pomocowej Sekcji na zewnątrz oraz wewnątrz Ośrodka;
p) pełnienie zastępstw wynikających z konieczności organizacyjnych.
3. Wykonawca zobowiązuje się do wykonywania czynności określonych w pkt. 2, w okresie od dnia podpisania umowy do 20 grudnia 2024 r., w łącznym wymiarze 128 godzin. Usługi będą wykonywane min. dwa razy w tygodniu po min. 4 godzin każda, w terminach ustalonych z Kierownikiem Sekcji Specjalistycznej Pomocy Rodzinie i Interwencji Kryzysowej.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85121270-6 - Usługi psychiatryczne lub psychologiczne
85312320-8 - Usługi doradztwa
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 15232,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 19200,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 19200,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Marta Siębida
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: brak
7.3.3) Ulica: Olszowa 5/36
7.3.4) Miejscowość: Włocławek
7.3.5) Kod pocztowy: 87-800
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-18
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 19200,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-12-20| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |