Zakup samochodu osobowego – „mikrobusa” – przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych (2)
Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Brwinowie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510848
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510848/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:21
- Lokalizacja
- Brwinów, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d0570ceb-2fb0-11ef-b373-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 5342673897
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510848 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Zakup samochodu osobowego – „mikrobusa” – przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych (2)
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Brwinowie
1.3.) Oddział zamawiającego: PCOM
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 527518795
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Torfowa 1
1.5.2.) Miejscowość: Brwinów
1.5.3.) Kod pocztowy: 05-840
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL913 - Warszawski zachodni
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pcom@pcom.pruszkow.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://pcom.pruszkow.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-d0570ceb-2fb0-11ef-b373-0e435a8a43bc1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
opieka nad dorosłymi osobami z niepełnosprawnością w stopniu znacznym lub umiarkowanym; świadczenie usług zamieszkiwania, pobyt dzienny i całodobowy;
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Zakup samochodu osobowego – „mikrobusa” – przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych (2)2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d0570ceb-2fb0-11ef-b373-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510848
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00330638/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Zakup samochodu osobowego – „mikrobusa” – przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00377828
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZAMÓWIENIE/PCOM/2/2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa jednego, fabrycznie nowego, samochodu osobowego „mikrobusa”,
przystosowanego do przewozu osób niepełnosprawnych. Samochód wyprodukowany nie wcześniej niż w 2023 r.
2. Samochód 9 osobowy, przystosowany do przewozu 1 osoby niepełnosprawnej na wózku inwalidzkim.
3. Samochód winien być wyposażony w przenośne, aluminiowe najazdy z bieżnią antypoślizgową, służące do wjazdu
wózków inwalidzkich.
4. Pojazd musi posiadać świadectwo homologacji, jako samochód osobowy przeznaczony do przewozu osób
niepełnosprawnych oraz osób niepełnosprawnych na wózkach inwalidzkich.
5. Dostarczony samochód winien posiadać komplet dokumentów do zarejestrowania zgodnie z przepisami obowiązującymi
na terenie Polski
4.5.3.) Główny kod CPV: 34110000-1 - Samochody osobowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34114400-3 - Minibusy
34115200-8 - Pojazdy silnikowe do transportu mniej niż 10 osób
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 219432,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 227304,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 227304,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Frank-Cars Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5732282035
7.3.4) Miejscowość: Częstochowa
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-03
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 227304,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2024-09-05| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |