WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W POMIESZCZENIACH DZIAŁU TECHNICZNEGO SZPITALA KLINICZNEGO IM. KS. ANNY MAZOWIECKIEJ W WARSZAWIE
SZPITAL KLINICZNY IM. KS ANNY MAZOWIECKIEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510874
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510874/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:26
- Lokalizacja
- Warszawa, mazowieckie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-a5b39213-30bb-4308-9d14-31991f559fbf
- Identyfikator
- 5252094598
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510874 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W POMIESZCZENIACH DZIAŁU TECHNICZNEGO SZPITALA KLINICZNEGO IM. KS. ANNY MAZOWIECKIEJ W WARSZAWIE
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: SZPITAL KLINICZNY IM. KS ANNY MAZOWIECKIEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 001372229
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Karowa 2
1.5.2.) Miejscowość: Warszawa
1.5.3.) Kod pocztowy: 00-315
1.5.4.) Województwo: mazowieckie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zam.pub@szpitalkarowa.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalkarowa.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://szpitalkarowa.ezamawiajacy.pl/pn/szpitalkarowa/demand/168439/notice/public/details1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W POMIESZCZENIACH DZIAŁU TECHNICZNEGO SZPITALA KLINICZNEGO IM. KS. ANNY MAZOWIECKIEJ W WARSZAWIE2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a5b39213-30bb-4308-9d14-31991f559fbf
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510874
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00028705/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Wykonywanie drobnych robót budowlanych oraz naprawy i usuwanie awarii w zakresie robót ogólnobudowlanych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00432190
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: 09/07/24
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.) Łączna wartość poszczególnych części zamówienia: 2304065,00 PLN
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 188322,27 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie modernizacji pomieszczeń Działu Technicznego znajdującym się
w budynku H na terenie Szpitala Klinicznego im ks. Anny Mazowieckiej w Warszawie przy ul. Karowej oraz pomieszczenia socjalnego przy kotłowni o łącznej powierzchni 161,70 m2
Zakres rzeczowy zamówienia obejmuje m.in.:
Roboty przygotowawcze
Roboty murarskie, tynkarskie
Kładzenie i wykładanie podłóg
Posadzki z wykładzin kauczukowych i płytek
Roboty malarskie
Roboty w zakresie stolarki budowlanej
Roboty w zakresie instalacji sanitarnej i hydraulicznej.
Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
Instalacje teletechniczne w tym m. in. sieć strukturalna teleinformatyczna, elektryczna instalacja zasilająca.
Szczegółowy zakres rzeczowy i ilościowy robót został określony w przedmiarze robót oraz Specyfikacji Technicznej Wykonania i Odbioru Robót Budowlanych (STWiORB), które stanowią n/w załączniki i są integralną część SWZ:
Załącznik nr 1a - dokumentacja techniczna - przedmiar robot budowlanych
Załącznik nr 1b - dokumentacja techniczna – STWIORB
Załącznik nr 1c - dokumentacja techniczna - rzut pomieszczeń
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45442100-8 - Roboty malarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 243540,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 308923,34 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 243540,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Dominik Marzęcki wspólnik spółki cywilnej Usługi Ogólnobudowlane Tomasz Marzęcki Dominik Marzęcki S.C.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5671911346
7.3.3) Ulica: Wychódźc 65
7.3.4) Miejscowość: Czerwińsk nad Wisłą
7.3.5) Kod pocztowy: 09-150
7.3.6.) Województwo: mazowieckie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-19
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 243540,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |