„Przygotowanie dokumentacji projektowej - Rozbudowa ul. Ranoszka polegająca na budowie miejsc postojowych w rejonie wieży widokowej oraz budowie drogi dla pieszych”
Miasto Jastrzębie-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510910
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510910/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:34
- Lokalizacja
- Jastrzębie-Zdrój, śląskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d40cf905-b6ac-4994-a00b-4d30f17928ed
- Identyfikator
- 6332216615
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510910 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Przygotowanie dokumentacji projektowej - Rozbudowa ul. Ranoszka polegająca na budowie miejsc postojowych w rejonie wieży widokowej oraz budowie drogi dla pieszych”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Jastrzębie-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 276255358
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Aleja Józefa Piłsudskiego 60
1.5.2.) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 44-335
1.5.4.) Województwo: śląskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL227 - Rybnicki
1.5.7.) Numer telefonu: 324785133
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: bzp@um.jastrzebie.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/pn/um_jastrzebiezdroj1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Przygotowanie dokumentacji projektowej - Rozbudowa ul. Ranoszka polegająca na budowie miejsc postojowych w rejonie wieży widokowej oraz budowie drogi dla pieszych”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d40cf905-b6ac-4994-a00b-4d30f17928ed
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510910
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00030606/22/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.18 Projekt rozbudowy ul. Ranoszka polegający na budowie miejsc postojowych w rejonie wieży widokowej oraz budowie drogi dla pieszych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00411823
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: BZP.271.50.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem postępowania jest wykonanie projektu rozbudowy ulicy Ranoszka w Jastrzębiu-Zdroju, polegającym na budowie miejsc postojowych w rejonie wieży widokowej oraz budowie drogi dla pieszych na odcinku od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do obiektu mostowego w rejonie
ul. Rzecznej, na długości ok. 140 mb.
Zakres inwestycji należy zlokalizować na działkach: 3001/62, 1538/365, 1713/375, 1714/375, 1716/375, 1952/381, 514/379, 515/380, 738/374, 740/372, 752/367, 753/367, 755/366.
W zakres opracowania wchodzi:
a) budowa parkingu dla samochodów osobowych oraz samochodów o dopuszczalnej masie całkowitej 3,5 t
b) budowa drogi dla pieszych od skrzyżowania z ul. Wyzwolenia do obiektu mostowego w rejonie
ul. Rzecznej,
c) montaż kamery do monitoringu (zasilanie z szafy oświetleniowej Ranoszka pawilon SO A16),
d) budowa oświetlenia parkingu (lampy typu LED),
e) montaż szaletu kontenerowego,
f) montaż stacji naprawczej dla rowerów wraz z ładowarką do rowerów elektrycznych,
g) wykonanie inwentaryzacji istniejącej zieleni, z uwzględnieniem chronionych gatunków roślin
i zwierząt.
h) zabezpieczenie skarp lub budowa muru oporowego, gdzie będzie to wymagane ze względu na zróżnicowanie terenu.
Projekt należy dostosować do potrzeb osób z niepełnosprawnościami, w tym dla osób z dysfunkcją ruchu, wzroku i słuchu.
Zakres zadania został zawarty w dokumentacji pomocniczej stanowiącej załącznik nr 7 do SWZ oraz projektowanych postanowieniach umowy (załącznik nr 8 do SWZ).
4.5.3.) Główny kod CPV: 79930000-2 - Specjalne usługi projektowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 103320,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 148830,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 103320,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): ML DESIGN PIOTR LILLA ,REMIGIUSZ MACHEJ S.C.
Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: PIOTR LILLA ML DESIGN, REMIGIUSZ MACHEJ ML DESIGN
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6332242185
7.3.3) Ulica: ul. Cieszyńska 226
7.3.4) Miejscowość: Jastrzębie-Zdrój
7.3.5) Kod pocztowy: 44-337
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 103320,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 7 miesiące
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |