Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz
GMINA MUCHARZ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510921
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510921/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:35
- Lokalizacja
- Mucharz, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-181951d9-f0ea-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
- Identyfikator
- 5512618591
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Lampy i oprawy oświetlenioweInstalowanie urządzeń oświetlenia drogowegoInstalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznegoRoboty instalacyjne elektryczneWykonywanie badań
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510921 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MUCHARZ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 072182083
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: 226
1.5.2.) Miejscowość: Mucharz
1.5.3.) Kod pocztowy: 34-106
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski
1.5.7.) Numer telefonu: 33 8761483
1.5.8.) Numer faksu: 33 8739005
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: gmina@mucharz.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mucharz.ezamawiajacy.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://mucharz.ezamawiajacy.pl1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-181951d9-f0ea-11ee-ac52-ee29f86ffd4f
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510921
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00013300/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.2 Modernizacja infarastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00450723
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.16.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 329024,39
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest na modernizacja infrastruktury oświetleniowej w Gminie Mucharz.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty został w załączniku nr 8 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 31520000-7 - Lampy i oprawy oświetleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45316110-9 - Instalowanie urządzeń oświetlenia drogowego
45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
71355200-3 - Wykonywanie badań
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie, jeżeli wszystkie złożone oferty podlegają odrzuceniu.W przedmiotowym postępowaniu prowadzonym w trybie podstawowym bez przeprowadzenia negocjacji na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp do upływu terminu składania ofert tj. do 28 sierpnia 2024 r. do godz. 10:00, ofertę złożył następujący wykonawca:
1. Elwatt sp. z o.o. z siedzibą w 43-340 Kozy przy ulicy Kęcka 96A.
2. LIGHT ON Sp. z o.o. z siedzibą w 01-581 Warszawa przy ulicy Zygmunta Krasińskiego 18 lok. 97.
3. LINTER ENERGIA Sp. z o.o. z siedzibą w 35-105 Rzeszów przy ulicy Tadeusza Boya-Żeleńskiego 23.
4. Zakład Wykonawstwa Elektroenergetycznego ELMAR Jan Marek z siedzibą w 32-440 Sułkowice przy ulicy Partyzantów 99.
Zamawiający odrzucił wszystkie oferty.
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |