Aktualizacja dokumentacji projektowej modernizacji budynku przy ul. J. K. Branickiego 3 na potrzeby Domu Kultury „Śródmieście” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
Miasto Białystok
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00510922
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00510922/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 10:35
- Lokalizacja
- Białystok, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-706c2f99-3789-11ef-880f-0e435a8a43bc
- Identyfikator
- 9662117220
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00510922 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Aktualizacja dokumentacji projektowej modernizacji budynku przy ul. J. K. Branickiego 3 na potrzeby Domu Kultury „Śródmieście” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Białystok
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050658640
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Słonimska 1
1.5.2.) Miejscowość: Białystok
1.5.3.) Kod pocztowy: 15-950
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: din@um.bialystok.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.bialystok.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://miastobialystok.ezamawiajacy.pl/1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Aktualizacja dokumentacji projektowej modernizacji budynku przy ul. J. K. Branickiego 3 na potrzeby Domu Kultury „Śródmieście” wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-706c2f99-3789-11ef-880f-0e435a8a43bc
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00510922
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00036906/16/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.76 Aktualizacja dokumentacji projektowej modernizacji budynku przy ul. J.K. Branickiego 3 na potrzeby Domu Kultury Śródmieście wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00398700
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: DIN-III.271.12.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje aktualizację dokumentacji projektowej modernizacji budynku przy ul. J.K. Branickiego 3 (szczegóły w pkt. 2 poniżej) na potrzeby Domu Kultury „Śródmieście”, uzyskanie zamiennego pozwolenia na budowę oraz pełnienie nadzoru autorskiego w trakcie realizacji inwestycji. Zakres oraz wytyczne dotyczące przedmiotu zamówienia wskazane są w załącznikach nr 8 i 9 do SWZ.
2. Aktualizacja dotyczy posiadanej przez Zamawiającego dokumentacji projektowej z roku 2016 (załącznik nr 7 do SWZ), pn. „Przebudowa, rozbudowa i nadbudowa budynku przy ul. J.K. Branickiego 3 w Białymstoku wraz ze zmianą sposobu jego użytkowania na potrzeby siedziby Rady Miasta Białystok oraz zagospodarowaniem terenu: budowa instalacji oświetlenia terenu, instalacji kanalizacji deszczowej, rozbiórką i budową sieci instalacji elektroenergetycznych, budową zjazdu z ul. Branickiego, przebudową fragmentu istniejącego budynku przy Branickiego 3/5, działki nr ew. geodez. gr. 856/5, 855/4, 861/1, części dz. 861/4, 891 obręb 0017 Bojary, jedn. ewid. 206101_1”.
3. Zmiana pozwolenia na budowę dotyczy decyzji nr 1169/2016 z dnia 21 grudnia 2016 r. zatwierdzającej projekt budowlany i udzielającej pozwolenia na budowę.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione ponieważ cena złożonej oferty dodatkowej przewyższa kwotę, którą Zamawiający przeznaczył na sfinansowanie zamówienia.SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 348889,50 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 348889,50 PLN
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |