MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ DLA DIAGOSTYKI ECPW

Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00234743
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00234743/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-08 10:18
Lokalizacja
Radomsko, łódzkie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-a8cb8943-f135-441e-bb68-e625bd6a8592
Identyfikator
7721877458
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty remontowe i renowacyjne

Wykonawcy

1 przyznane

ANNA HAJDERATomaszów Mazowiecki, PL · lot 0
354 970,99 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00234743 z dnia 2026-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ DLA DIAGOSTYKI ECPW

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Uniwersytecki Szpital Kliniczny w Radomsku

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000313420

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Jagiellońska 36

1.5.2.) Miejscowość: Radomsko

1.5.3.) Kod pocztowy: 97-500

1.5.4.) Województwo: łódzkie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL713 - Piotrkowski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@szpital.biz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.szpitalradomsko.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://szpital.logintrade.net/zapytania_email,226990,2cb5e8c7a06b1d1d9496a78d30dcf7a0.html

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Zdrowie

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

MODERNIZACJA POMIESZCZEŃ DLA DIAGOSTYKI ECPW

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-a8cb8943-f135-441e-bb68-e625bd6a8592

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00234743

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Plan rozwoju Przedsięwzięcia pn.„Rozwój wysokospecjalistycznej infrastruktury medycznej w Szpitalu Powiatowym w Radomsku” realizowanego w ramach Krajowego Planu Odbudowy i Zwiększania Odporności: Komponent D „Efektywność, dostępność i jakość systemu ochrony zdrowia” Inwestycja D1.1.1 „Rozwój i modernizacja infrastruktury centrów opieki wysokospecjalistycznej i innych podmiotów leczniczych”.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00163375

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 324/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 253380,38 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie osłon radiologicznych w pomieszczeniach: 0027 oraz 0028
a) rolety radiologiczne w oknach
b) osłony radiologiczne na ścianach
c) montaż 2 szt. drzwi radiologicznych, szer.110 cm
d) wykonanie projektu osłon radiologicznych oraz dostarczenie zatwierdzonego projektu przez Wojewódzką Stację Sanitarno -Epidemiologiczną w Łodzi
e) wykonanie oświetlenia ostrzegawczego
oraz Wykonanie prac modernizacyjnych:
a) Połączenie gabinetów 0027 oraz 0028 poprzez usunięcie ściany działowej
b) Demontaż wykładzin
c) Skucie płytek
d) Uzupełnienie posadzki
e) Wyrównanie, wylewka samopoziomująca
f) Montaż wykładziny przewodzącej
g) Szpachlowanie
h) Demontaż drzwi, poszerzenie otworów
i) Infrastruktura teletechniczna, elektryczna
j) Wykładzina ścienna
k) Sufit podwieszany
l) Zabudowa meblowa w gabinecie połączonym z gab. 0027 oraz 0028 na jednej ze ścian
m) Odboje i narożniki
n) Przeniesienie drzwi aluminiowych
o) Wykonanie otworu drzwiowego pomiędzy korytarzem 0037.1 oraz 0037.2 oraz montaż drzwi przesuwnych aktywowanych przyciskiem łokciowym
p) Klimatyzacja w gabinecie połączonym z gab. 0027 oraz 0028
q) Przerobienie instalacji wodno – kanalizacyjnej
r) Malowanie korytarza (pomieszczenie 0037.1)
s) Wywóz gruzów i odpadów

4.5.3.) Główny kod CPV: 45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 354970,99 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 354970,99 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 354970,99 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ARCH-BUD Anna Hajdera

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7732117900

7.3.3) Ulica: Hubala 48

7.3.4) Miejscowość: Tomaszów Mazowiecki

7.3.5) Kod pocztowy: 97-200

7.3.6.) Województwo: łódzkie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-30

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 354970,99 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 35 dni

2026-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane