Utrzymanie czystości na terenie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie oraz na terenie garaży wielopoziomowych i na terenie przejścia podziemnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8A i ul. Szwajcarska 6)

Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o.

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00235282
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00235282/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Services
Opublikowano
2026-05-08 12:17
Lokalizacja
Legionowo, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-3c7b7fe1-75eb-425b-a54b-e0c6c64b4b69
Identyfikator
5360012640
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Usługi sprzątania budynkówUsługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązaneUsługi zamiatania ulicUsługi sprzątania ulicUsługi odśnieżaniaUsługi usuwania oblodzeńUsługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonychUsługi w zakresie trawników

Wykonawcy

1 przyznane

TAXIMO SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
459 600 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00235282 z dnia 2026-05-08

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Utrzymanie czystości na terenie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie oraz na terenie garaży wielopoziomowych i na terenie przejścia podziemnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8A i ul. Szwajcarska 6)

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej "Legionowo" Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 010617968

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Sowińskiego 37

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: 22 774 20 87-89

1.5.8.) Numer faksu: pec@pec.com.pl

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pec@pec.com.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.pec.com.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c7b7fe1-75eb-425b-a54b-e0c6c64b4b69

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gaz i energia cieplna

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


Wytwarzanie, przesył i dystrybucja ciepła, wytwarzanie, dystrybucja i obrót energią elektryczną

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: KZB Legionowo Sp. z o.o.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 146799748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: marsz. J. Piłsudskiego 3

1.5.2.) Miejscowość: Legionowo

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-120

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.) Numer telefonu: (022) 774 45 95

1.5.8.) Numer faksu: (022) 774 11 77

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@kzb-legionowo.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kzb-legionowo.pl

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Utrzymanie czystości na terenie Centrum Komunikacyjnego w Legionowie oraz na terenie garaży wielopoziomowych i na terenie przejścia podziemnego w Legionowie (ul. Kościuszki 8A i ul. Szwajcarska 6)

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3c7b7fe1-75eb-425b-a54b-e0c6c64b4b69

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235282

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-08

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Nie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00180062

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: 4/PC/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 390000 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest utrzymanie czystości w okresie od dnia 01 maja 2026 r. do dnia 30 kwietnia 2027 r.na terenie:
1) sprzątanie i utrzymanie czystości powierzchni wewnętrznych na terenie budynku Centrum Komunikacyjnego przy ulicy Tadeusza Kościuszki 8A w Legionowie wraz z terenem przyległym,
2) stały dyżur, to jest codzienna obecność w godzinach od 6.00 do 24.00 2 (dwóch) osób Personelu Sprzątającego w budynku Centrum Komunikacyjnego, wykonujących sprzątanie i utrzymanie czystości,
3) sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie garaży wielopoziomowych przy ul. Szwajcarskiej 6 i ul. Kościuszki 8B w Legionowie wraz z terenami przyległymi, stały dyżur to jest codzienna obecność w godzinach od 6.00 do 22.00 a w okresie zimowym (od listopada do marca) w godzinach od 4.00 do 22.00
4) sprzątanie i utrzymanie czystości na terenie przedłużenia istniejącego przejścia podziemnego (bez schodów i przejścia podziemnego).

4.5.3.) Główny kod CPV: 90911200-8 - Usługi sprzątania budynków

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

90600000-3 - Usługi sprzątania oraz usługi sanitarne na obszarach miejskich lub wiejskich oraz usługi powiązane

90612000-0 - Usługi zamiatania ulic

90611000-3 - Usługi sprzątania ulic

90620000-9 - Usługi odśnieżania

90630000-2 - Usługi usuwania oblodzeń

77310000-6 - Usługi sadzenia roślin oraz utrzymania terenów zielonych

77314100-5 - Usługi w zakresie trawników

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 38300 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 119416,68 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 38300 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: TAXIMO Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 525 297 79 32

7.3.3) Ulica: ul. Plac Powstańców Warszawy 2

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 00-030

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-05

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 459600 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-04-30

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-08 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi