Poprawa systemu gospodarki odpadami na terenie MOF– instalacja inteligentnych modułów na odpady na terenie osiedla przy ul. Piłsudskiego
Miasto Tomaszów Lubelski
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00235915
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00235915/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-08 14:23
- Lokalizacja
- Tomaszów Lubelski, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f7611bae-d4f9-4786-9511-dd5af1835069
- Identyfikator
- 9211981749
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00235915 z dnia 2026-05-08 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa systemu gospodarki odpadami na terenie MOF– instalacja inteligentnych modułów na odpady na terenie osiedla przy ul. Piłsudskiego
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Miasto Tomaszów Lubelski
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950369110
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Lwowska 57
1.5.2.) Miejscowość: Tomaszów Lubelski
1.5.3.) Kod pocztowy: 22-600
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@tomaszow-lubelski.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.tomaszow-lubelski.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7611bae-d4f9-4786-9511-dd5af18350691.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa systemu gospodarki odpadami na terenie MOF– instalacja inteligentnych modułów na odpady na terenie osiedla przy ul. Piłsudskiego2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7611bae-d4f9-4786-9511-dd5af1835069
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00235915
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-08
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00074137/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Poprawa systemu gospodarki odpadami na terenie MOF
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie realizowane jest w ramach Programu Działanie 3.7 Gospodarka odpadami w sektorze publicznym w ramach Zintegrowanych Inwestycji Terytorialnych Miejskich Obszarów Funkcjonalnych (typ projektu 1,2) Priorytetu III Ochrona zasobów środowiska i klimatu programu Fundusze Europejskie dla Lubelskiego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00189154
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: IR.271.7.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie obejmuje instalację inteligentnych modułów na odpady na terenie osiedla przy ul. Piłsudskiego wraz z dostosowaniem i przedłużeniem wew. zalicznikowej instalacji elektrycznej budynku. Planowana inwestycja zlokalizowana jest w miejscowości Tomaszów Lubelski przy ulicy Józefa Piłsudskiego na działce numer ewid. 326/16.
System składać się będzie z urządzeń mechanicznych w postaci metalowych modułów, składających się z pojemników 1100 litrów, na odpady poszczególnych frakcji, wyposażone będą w elektronikę dostępową, pomiarową i kamery monitoringu CCTV.
wg Załącznika nr 1 do SWZ
4.5.3.) Główny kod CPV: 45222100-0 - Roboty budowlane w zakresie zakładów uzdatniania odpadów
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
34928480-6 - Pojemniki i kosze na odpady i śmieci
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 2 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
z ceną oferty: 848 700,00 zł brutto.Uzasadnienie
Zamawiający w specyfikacji warunków zamówienia na powyższe postepowanie w rozdziale 17 określił dwa kryteria oceny ofert, „Cena” [C]– 60 %, „Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały” [G] – 40%. Wykonawca składając ofertę, nie określił w niej kryterium „Długość okresu gwarancji jakości na wykonane roboty budowlane oraz dostarczone i wbudowane materiały” co skutkuje odrzuceniem oferty Wykonawcy T4B Sp. z o.o. i unieważnieniem postępowania.
| 2026-05-08 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |