Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania
MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2024/BZP 00511028
- Numer ogłoszenia
- 2024/BZP 00511028/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2024-09-23 11:03
- Lokalizacja
- Chełmno, kujawsko-pomorskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-17eeec51-4c07-4254-9b07-ed1fd5c7a257
- Identyfikator
- 8751336495
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-10
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511028 z dnia 2024-09-23 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 870000680
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. gen. Józefa Hallera 11
1.5.2.) Miejscowość: Chełmno
1.5.3.) Kod pocztowy: 86-200
1.5.4.) Województwo: kujawsko-pomorskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL616 - Grudziądzki
1.5.7.) Numer telefonu: 56 686 84 36
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@chelmno.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: mopschelmno.naszops.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-17eeec51-4c07-4254-9b07-ed1fd5c7a2571.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ochrona socjalna
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Tak
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-17eeec51-4c07-4254-9b07-ed1fd5c7a257
2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511028
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00044552/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Usługi opiekuńcze w miejscu zamieszkania
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Program Fundusze Europejskie dla Rozwoju Społecznego 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00453298
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: MOPS.270.4.2024
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 302400,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług opiekuńczych, dostosowanych do potrzeb wynikających z wieku, rodzaju schorzenia lub niepełnosprawności podopiecznych Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Chełmnie (dalej: podopiecznych) w zakresie wynikającym z ustawy z dnia 12 marca 2004 r. o pomocy społecznej (Dz. U. z 2023 r. poz. 901 ze zm.).
2. Usługi opiekuńcze wykonywane będą dla 13 podopiecznych w miejscu ich zamieszkania na terenie Gminy Miasto Chełmno, przez 7 dni w tygodniu w wyłączeniem ustawowo wolnych od pracy dni świątecznych w godzinach od 7:00 do 20:00.
3. Szacunkowy wymiar godzin świadczenia usług opiekuńczych wynosi średnio 280 w skali jednego miesiąca.
4. Godzina usługi jest godziną zegarową (60 minut), liczoną jako rzeczywisty czas świadczenia usług w miejscu zamieszkania podopiecznego. Do czasu świadczenia usług nie wlicza się czasu dojazdu lub dojścia do miejsca zamieszkania podopiecznego.
5. Szczegółowy zakres usług stanowiących przedmiot zamówienia określony został w załączniku nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia.
6. Szczegółowe warunki realizacji zamówienia określone zostały w projektowanych postanowieniach umowy w sprawie zamówienia publicznego, stanowiących załącznik nr 6 do SWZ.
4.5.3.) Główny kod CPV: 85320000-8 - Usługi społeczne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
85312100-0 - Usługi opieki dziennej
85311100-3 - Usługi opieki społecznej dla osób starszych
85311200-4 - Usługi opieki społecznej dla osób niepełnosprawnych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 65 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 65 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 65 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Spółdzielnia Socjalna „Wspólna Sprawa”
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 8751566048
7.3.3) Ulica: Dworcowa
7.3.4) Miejscowość: Chełmno
7.3.5) Kod pocztowy: 86-200
7.3.6.) Województwo: kujawsko-pomorskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-16
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 327600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:
w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy
SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE
1. Cena oferty jest cena brutto za jedną godzinę świadczenia usług opiekuńczych.2. Wartość zamówienia podana w pkt 4.3.) ogłoszenia nie obejmuje wartości opcji.
Wartość zamówienia z uwzględnieniem maksymalnego zakresu wynikającego z opcji (zwiększenie do 20% szacunkowej liczby godziny usługi) wynosi 362 880,00 zł.
| 2024-09-23 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |