„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2026K od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964 do cmentarza w miejscowości Raciborsko”
Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00236432
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00236432/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-11 08:01
- Lokalizacja
- Wieliczka, małopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7a436fc4-1403-46f8-b37a-d9fca7c82013
- Identyfikator
- 356378582
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Wykonawcy
1 przyznane
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00236432 z dnia 2026-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2026K od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964 do cmentarza w miejscowości Raciborsko”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Dróg Powiatowych w Wieliczce
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 356378582
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Sienkiewicza 13
1.5.2.) Miejscowość: Wieliczka
1.5.3.) Kod pocztowy: 32-020
1.5.4.) Województwo: małopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL214 - Krakowski
1.5.7.) Numer telefonu: 12 395 85 81
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lsolarz@zdp.wieliczka.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zdp.wieliczka.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7a436fc4-1403-46f8-b37a-d9fca7c820131.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność
Przedmiotem działania Zarządu Dróg Powiatowych w Wieliczce jest wykonywanie obowiązków zarządcy dróg powiatowych na terenie powiatu wielickiego w rozumieniu ustawy o drogach publicznych.
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
„Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej pn.: Rozbudowa drogi powiatowej nr 2026K od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964 do cmentarza w miejscowości Raciborsko”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7a436fc4-1403-46f8-b37a-d9fca7c82013
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236432
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00018259/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.6 Rozbudowa DP2026K od skrzyżowania z DW 964 do cmentarza w m. Raciborsko - rozbudowa drogi
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00197526
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZDP.ZP.271.09.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.3.) Wartość zamówienia: 278856,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej oraz przygotowanie
i pozyskanie niezbędnych dokumentów przewidzianych obowiązującymi przepisami do uzyskania zgody na wykonanie inwestycji pn.: Opracowanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej oraz przygotowanie i pozyskanie niezbędnych dokumentów przewidzianych obowiązującymi przepisami do uzyskania pozwolenia na wykonywanie robót budowlanych pn.: “Rozbudowa drogi powiatowej nr 2026K od skrzyżowania z drogą wojewódzką nr 964 do cmentarza w miejscowości Raciborsko”
Kilometraż globalny rozbudowywanego odcinka drogi dla zakresu zadania to
ok. 4+546 (od DW 964) do ok. 6+220 (do parking cmentarza).
Ostateczny kilometraż określi projektant uwzględniając parametry użytkowe projektowanych elementów, w koordynacji z Zamawiającym.
Opracowanie projektowo-kosztorysowe obejmuje w szczególności m.in.:
a) Pozyskanie dokumentacji geodezyjnej i kartograficznej.
b) Opracowanie projektu budowlanego.
c) Opracowanie projektu wykonawczego.
d) Specyfikacje techniczną wykonania i odbioru robót budowlanych.
e) Przedmiar robót.
f) Kosztorys inwestorski.
g) Projekt docelowej organizacji ruchu.
h) Sporządzenie inwentaryzacji zieleni kolidującej z przedsięwzięciem (jeżeli zajdą takie okoliczności).
i) Pozyskanie właściwej dokumentacji geotechnicznej.
j) Uzyskanie decyzji o zezwoleniu na realizację inwestycji drogowej.
Szczegółowy opis zamówienia zawiera opis przedmiotu zamówienia tj. Specyfikacja Techniczna stanowiąca załącznik C do SWZ oraz wzór umowy załącznik B.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71000000-8 - Usługi architektoniczne, budowlane, inżynieryjne i kontrolne
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71300000-1 - Usługi inżynieryjne
71200000-0 - Usługi architektoniczne i podobne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0
6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 433083,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 433083,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 433083,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PROJEKTANCI SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 386437893
7.3.3) Ulica: ul. Krzywda 12A
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-710
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 433083,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 18 miesiące
| 2026-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |