Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska – Majdany Małe i ulicy Krótkiej w Miłomłynie

GMINA MIŁOMŁYN

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00236527
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00236527/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-11 08:37
Lokalizacja
Miłomłyn, warmińsko-mazurskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-56180e53-2e32-4224-82fa-e33b9043b140
Identyfikator
7411979710
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty w zakresie budowy drógPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemneFundamentowanie drógRoboty w zakresie nawierzchni ulicZnaki uliczne

Wykonawcy

2 przyznane

RYSZARD ZIEJAŁomża, PL · lot 0
1 871 177,88 PLN
DAWID SZELUGAJakubiowo Kisielickie, PL · lot 1
117 573,76 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00236527 z dnia 2026-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska – Majdany Małe i ulicy Krótkiej w Miłomłynie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MIŁOMŁYN

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 510743686

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Twarda 12

1.5.2.) Miejscowość: Miłomłyn

1.5.3.) Kod pocztowy: 14-140

1.5.4.) Województwo: warmińsko-mazurskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL621 - Elbląski

1.5.7.) Numer telefonu: 896425801

1.5.8.) Numer faksu: 896425802

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@milomlyn.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.milomlyn.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-56180e53-2e32-4224-82fa-e33b9043b140

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska – Majdany Małe i ulicy Krótkiej w Miłomłynie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-56180e53-2e32-4224-82fa-e33b9043b140

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236527

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00038854/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Przebudowa drogi gminnej Wólka Majdańska- Majdany Małe Nr 149011N

1.1.6 Przebudowa ul. Krótkiej w Miłomłynie

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00174350

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ORG.271.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 2538752,16 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

Część 1

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska – Majdany Małe i ulicy Krótkiej w Miłomłynie”.
2. Zamówienie w swoim zakresie obejmuje:

Część 1 – Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska –Majdany Małe
- wykonania robót przygotowawczych;
- wykonania robót zakresie wykonania odwodnienia;
- wykonania robót zakresie wykonania nawierzchni jezdni;
- wykonania robót zakresie wykonania zjazdów;
- wykonania robót zakresie wykonania poboczy;
- wykonania robót uzupełniających i wykończeniowych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w Załączniku nr 1a do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi pozwolenie na budowę, dokumentacja techniczna, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8a do SWZ oraz zgodnie z dokumentacja techniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

34992300-0 - Znaki uliczne

4.5.5.) Wartość części: 2373384,78 PLN

Część 2

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest realizacja zadania inwestycyjnego pn.: „Przebudowa drogi gminnej NR 149011N Wólka Majdańska – Majdany Małe i ulicy Krótkiej w Miłomłynie”.

Część 2 - Przebudowa ulicy Krótkiej w Miłomłynie:
- wykonania robót przygotowawczych;
- wykonania robót zakresie wykonania nawierzchni jezdni z kostki betonowej;
- wykonania robót zakresie wykonania zjazdów;
- wykonania robót uzupełniających i wykończeniowych

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia oraz szczegółowy zakres robót do wykonania wraz z określeniem minimalnych wymagań został określony w Załączniku nr 1b do SWZ – Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ), który stanowi pozwolenie na budowę, dokumentacja techniczna, przedmiar robót oraz specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót. Zamawiający wymaga, żeby realizacja przedmiotu zamówienia nastąpiła na warunkach i zasadach określonych w projekcie umowy stanowiącym Załącznik nr 8b do SWZ oraz zgodnie z dokumentacja techniczną.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

34992300-0 - Znaki uliczne

4.5.5.) Wartość części: 165367,38 PLN

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

Część 1

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1871177,88 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 2485862,25 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1871177,88 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Tak

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Średni przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy): Przedsiębiorstwo Wielobranżowe ,,ZIEJA" Ryszard Zieja

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Przedsiębiorstwo Robót Drogowych Wojciech Zieja

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 721 000 06 13

7.3.3) Ulica: ul. Fabryczna 9

7.3.4) Miejscowość: Łomża

7.3.5) Kod pocztowy: 18-400

7.3.6.) Województwo: podlaskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1871177,88 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

Część 2

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 6

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 117573,76 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 190682,91 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 117573,76 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

Wykonawca

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: PHU Dawid Szeluga

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7441812162

7.3.3) Ulica: Jakubowo Kisielickie 20

7.3.4) Miejscowość: Susz

7.3.5) Kod pocztowy: 14-240

7.3.6.) Województwo: warmińsko-mazurskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 117573,76 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

2026-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane