Modernizacja instalacji sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych w celu dostosowania ich do wymogów technologicznych IWC PAN.

INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ POLSKIEJ AKADEMII NAUK

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00236668
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00236668/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-11 09:31
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1a0814eb-9e1b-411c-9423-358cba447cb3
Identyfikator
5272445658
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty sanitarneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

SENTTA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄStare Pieścirogi, PL · lot 0
485 837,7 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00236668 z dnia 2026-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja instalacji sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych w celu dostosowania ich do wymogów technologicznych IWC PAN.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: INSTYTUT WYSOKICH CIŚNIEŃ POLSKIEJ AKADEMII NAUK

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015825134

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Sokołowska 29/37

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 01-142

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.7.) Numer telefonu: (22) 632 50 10

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: dzp@unipress.waw.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: unipress.waw.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1a0814eb-9e1b-411c-9423-358cba447cb3

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - Polska Akademia Nauk i tworzone przez nią jednostki organizacyjne

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


badania naukowe

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja instalacji sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych w celu dostosowania ich do wymogów technologicznych IWC PAN.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1a0814eb-9e1b-411c-9423-358cba447cb3

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236668

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00011959/10/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.3 Modernizacja instalacji sanitarnych w pomieszczeniach laboratoryjnych w celu dostosowania ich do wymogów technologicznych IWC PAN

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Wsparcie bezzwrotne z planu rozwojowego w ramach inwestycji: A2.4.1 Inwestycje w rozbudowę potencjału badawczego KRAJOWEGO PLANU ODBUDOWY I ZWIĘKSZANIA ODPORNOŚCI Nr Umowy o objęcie przedsięwzięcia wsparciem: KPOD.01.18-IW.03-0005/23

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00166346

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP-302/03/2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest kompleksowa realizacja zadania polegającego na zaprojektowaniu oraz wykonaniu modernizacji i rozbudowy instalacji sanitarnych w czynnym obiekcie laboratoryjnym, przeznaczonym do pracy z urządzeniami wykorzystywanymi w technologii obróbki kryształów. Zakres prac obejmuje również modernizację pomieszczeń laboratoryjnych w związku z instalacją nowych urządzeń do obróbki kryształów. W ramach realizacji zadania należy opracować dokumentację projektową w branży sanitarnej i budowlanej, a następnie wykonać roboty budowlano-instalacyjne zgodnie z przygotowaną dokumentacją. Modernizacją objęte są pomieszczenia o numerach: A38, A40, A44, A46, C9, C10, C11, C12, C13, C14, C15, C17 oraz C20, zlokalizowane na parterze budynku IWC PAN przy ul. Strużańskiej 8 w Stanisławowie Pierwszym.
3.2. Opis przedmiotu zamówienia stanowi:
3.2.1. Załącznik nr 5 - Opis przedmiotu zamówienia wraz z załącznikami(OPZ)
3.2.2. Załącznik nr 3 - Projektowane postanowienia umowy
Dodatkowe informacje znajdują się w rozdziale 3 SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45232460-4 - Roboty sanitarne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 485837,7 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 523980 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 485837,7 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Sentta Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 5311718452

7.3.3) Ulica: Baśniowa 5

7.3.4) Miejscowość: Stare Pieścirogi

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-08

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 485837,7 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2026-06-15
2026-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane