Wykonanie remontu dziewięciu balkonów, w tym trzech typu loggia w budynku Sądu Rejonowego w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 104

Sąd Rejonowy w Zgorzelcu

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00236929
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00236929/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-11 10:38
Lokalizacja
Zgorzelec, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-f7a61376-a306-4c25-bb92-dd6f490e8001
Identyfikator
6151012085
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty rozbiórkoweRoboty w zakresie burzeniaRoboty w zakresie usuwania gruzuRoboty izolacyjneKładzenie płytekTynkowanieRoboty malarskieMalowanie budynkówNakładanie powłok antykorozyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWNICTWA WODNO-INŻYNIERYJNEGO "SECUNDO FORS" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄZgorzelec, PL · lot 0
132 914 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00236929 z dnia 2026-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wykonanie remontu dziewięciu balkonów, w tym trzech typu loggia w budynku Sądu Rejonowego w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 104

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Sąd Rejonowy w Zgorzelcu

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 000325357

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Poniatowskiego 2

1.5.2.) Miejscowość: Zgorzelec

1.5.3.) Kod pocztowy: 59-900

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL515 - Jeleniogórski

1.5.7.) Numer telefonu: 75 64 56 931

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@zgorzelec.sr.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.zgorzelec.sr.gov.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f7a61376-a306-4c25-bb92-dd6f490e8001

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ kontroli państwowej i ochrony prawa oraz sąd i trybunał

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Inna działalność


wymiar sprawiedlowości

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wykonanie remontu dziewięciu balkonów, w tym trzech typu loggia w budynku Sądu Rejonowego w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 104

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f7a61376-a306-4c25-bb92-dd6f490e8001

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00236929

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00103636/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Wykonanie remontu dziewięciu balkonów w budynku Sądu Rejonowego w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 104

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00136387

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: OA.261.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 83214,42 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie remontu dziewięciu balkonów, w tym trzech typu loggia w budynku Sądu Rejonowego w Zgorzelcu przy ul. Armii Krajowej 104 wg wymagań opisanych w SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45111220-6 - Roboty w zakresie usuwania gruzu

45320000-6 - Roboty izolacyjne

45431000-7 - Kładzenie płytek

45410000-4 - Tynkowanie

45442100-8 - Roboty malarskie

45442110-1 - Malowanie budynków

45442200-9 - Nakładanie powłok antykorozyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 132914,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 132914,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 132914,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Przedsiębiorstwo Budownictwa Wodno – Inżynieryjnego „Secundo Fors” Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6152051182

7.3.3) Ulica: Stefana Batorego 6/11

7.3.4) Miejscowość: Zgorzelec

7.3.5) Kod pocztowy: 59-900

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-06

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 132914,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 3 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane