Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00237317
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00237317/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-11 12:06
Lokalizacja
Nowy Dwór Mazowiecki, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-164e0061-9331-4b8c-8797-df7eb6f41b99
Identyfikator
5311000938
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie kształtowania placów zabawWyposażenie placów zabaw

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00237317 z dnia 2026-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO NOWY DWÓR MAZOWIECKI

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 013270347

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Zakroczymska 30

1.5.2.) Miejscowość: Nowy Dwór Mazowiecki

1.5.3.) Kod pocztowy: 05-100

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL912 - Warszawski wschodni

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: przetargi@nowydwormaz.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://bip.nowydwormaz.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-164e0061-9331-4b8c-8797-df7eb6f41b99

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-164e0061-9331-4b8c-8797-df7eb6f41b99

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237317

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00036307/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.8 Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201440

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: WPI.271.1.16.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn.: Modernizacja placu zabaw przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3.
2. W zakres przedmiotu zamówienia wchodzi wykonanie nawierzchni bezpiecznej wraz z podbudową na placu zabaw oraz dostawa, montaż urządzeń zabawowych i elementów małej architektury przy Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 przy skrzyżowaniu ul. M. Kopernika z ul. W. Kossaka w Nowym Dworze Mazowieckim na działce nr ew. 46/38 obręb 12-02.
3. Kody CPV:
45000000-7 Roboty budowlane,
45112723-9 Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw,
37535200-9 Wyposażenie placów zabaw.
4. Szczegółowy opis i zakres prac został określony w Opisie przedmiotu zamówienia (załącznik nr 1 do SWZ).

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45112723-9 - Roboty w zakresie kształtowania placów zabaw

37535200-9 - Wyposażenie placów zabaw

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

oferta z najniższą ceną (251 153,68 zł) znacznie przewyższa kwotę, jaką Zamawiający może przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. kwotę: 100 000,00 zł.
2026-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane