Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III
GMINA MODLIBORZYCE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00237339
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00237339/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-11 12:12
- Lokalizacja
- Modliborzyce, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-9cd5cb30-9956-4d24-aa0d-0c8d6db02df0
- Identyfikator
- 8621576344
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00237339 z dnia 2026-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: GMINA MODLIBORZYCE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 830409608
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Piłsudskiego 63
1.5.2.) Miejscowość: Modliborzyce
1.5.3.) Kod pocztowy: 23-310
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL815 - Puławski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia@modliborzyce.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://modliborzyce.pl/
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-9cd5cb30-9956-4d24-aa0d-0c8d6db02df01.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce CZ. III2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9cd5cb30-9956-4d24-aa0d-0c8d6db02df0
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237339
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00039820/05/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.1 Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
w ramach Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC), Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe, Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa, projektu pn. "Cyberbezpieczny samorząd - Gmina Modliborzyce."2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00216586
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.10.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest Dostawa infrastruktury cybernetycznej dla gminy Modliborzyce obejmująca zakup i wdrożenie
tj. instalację i konfigurację, implementację, integrację i uruchomienie, testowanie i optymalizację urządzeń stanowiących
infrastrukturę cybernetyczną zwiększającą odporność na cyberataki
Przedmiot zamówienia obejmuje w szczególności dostawę wraz z wdrożeniem i konfiguracją:
1) Switchy - Przełącznik sieciowy zarządzalny 24-portowy – typ 2 (3 sztuki);
2) Switchy - Przełącznik sieciowy zarządzalny 48-portowy – typ 1 (3 sztuki);
3) System do zbierania i analizy logów.
Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa Szczegółowy Opis
Przedmiotu Zamówienia (dalej: SOPZ) stanowiący Załącznik nr 5 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które
zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące Załącznik nr 4 do SWZ.Dostarczone oprogramowanie musi być nowe, nieużywane, nieaktywowane wcześniej na innym urządzeniu, dostarczone w
najnowszej stabilnej wersji pochodzącej z oficjalnego kanału dystrybucyjnego producenta oprogramowania nieobciążone
prawami na rzecz osób trzecich. Dostarczone oprogramowanie i wszelkie jego nośniki (o ile występują) musi być wolne od
wad fizycznych i prawnych. Dostarczone urządzenia i oprogramowanie muszą posiadać odpowiednie atesty, certyfikaty,
świadectwa jakości i spełniać wszelkie wymogi norm określonych obowiązującym prawem.
W ramach realizacji zamówienia Wykonawca jest zobowiązany do zrealizowania usług towarzyszących przedmiotowej
dostawie, takich jak transport i ubezpieczenie na czas transportu, załadunek i rozładunek oraz wszelkich innych usług
dodatkowych niezbędnych do prawidłowego wykonania zamówienia, takich jak instalacja, wdrożenie i konfiguracja,
uruchomienie, montaż.
Miejsce dostawy: ul. Piłsudskiego 63, 23-310 Modliborzyce
4.5.3.) Główny kod CPV: 32420000-3 - Urządzenia sieciowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne
32580000-2 - Sprzęt do obsługi danych
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
UzasadnienieZamawiający, stosownie do treści art. 222 ust. 4 ustawy Pzp, bezpośrednio przed otwarciem ofert podał kwotę, jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 130 000,00 zł brutto (słownie: sto trzydzieści tysięcy złotych 00/100).
W przedmiotowym postępowaniu ofertę złożył niżej wymieniony Wykonawca:
ITIVO Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, ul. Katowicka 2, 41-400 Mysłowice,
Cena oferty brutto: 147 231,00 zł (słownie: sto czterdzieści siedem tysięcy dwieście trzydzieści jeden złotych 00/100). Po otwarciu ofert Zamawiający stwierdził, iż oferta z najniższą ceną przekracza kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |