Usługa SaaS - Office 365 - przedłużenie subskrypcji Urzędu Miasta Opola
MIASTO OPOLE
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00237478
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00237478/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Delivery
- Opublikowano
- 2026-05-11 12:47
- Lokalizacja
- Opole, opolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-d28ab5ab-e8d1-497d-bb7d-5bf14d0aab24
- Identyfikator
- 7543009977
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
Wykonawcy
3 przyznane
ALLNET SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄMiędzyrzec Podlaski, PL
—
E3 SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄDąbrowa Górnicza, PL
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00237478 z dnia 2026-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Usługa SaaS - Office 365 - przedłużenie subskrypcji Urzędu Miasta Opola
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO OPOLE
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 53141266800000
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Rynek 1A
1.5.2.) Miejscowość: Opole
1.5.3.) Kod pocztowy: 45-015
1.5.4.) Województwo: opolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL524 - Opolski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: pzp@um.opole.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.opole.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,227901,e6fc489dd1b8a431a76733fdfd4b15e9.html1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Usługa SaaS - Office 365 - przedłużenie subskrypcji Urzędu Miasta Opola2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-d28ab5ab-e8d1-497d-bb7d-5bf14d0aab24
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237478
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043522/07/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.2.4 Usługa SaaS - Office 365 - przedłużenie subskrypcji UMO
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185693
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP.271.1.8.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 1Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji firmy Microsoft, w formie subskrypcji na okres 12 miesięcy, poprzez przypisanie licencji do oficjalnego konta Microsoft Office 365 Zamawiającego:
- licencja Microsoft Office 365 Enterprise E3 dla 360 użytkowników
Zadanie 1: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż dnia 22 kwietnia 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
4.5.5.) Wartość części: 430000,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 2:Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji firmy Microsoft, w formie subskrypcji na okres 12 miesięcy, poprzez przypisanie licencji do oficjalnego konta Microsoft Office 365 Zamawiającego:
- licencja Microsoft 365 Enterprise E3 dla 5 użytkowników
Zadanie 2: do 29 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż dnia 30 kwietnia 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
4.5.5.) Wartość części: 12000,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zadanie 3:Przedmiotem zamówienia jest dostawa licencji firmy Microsoft, w formie subskrypcji na okres 12 miesięcy, poprzez przypisanie licencji do oficjalnego konta Microsoft Office 365 Zamawiającego:
- licencja Microsoft 365 Business Standard dla 300 użytkowników
Zadanie 3: do 21 dni kalendarzowych od daty zawarcia umowy, nie wcześniej jednak niż dnia 22 kwietnia 2026 r.
4.5.3.) Główny kod CPV: 48300000-1 - Pakiety oprogramowania do tworzenia dokumentów, rysowania, odwzorowywania, tworzenia harmonogramów i produkowania
4.5.5.) Wartość części: 130000 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 1)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 5
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 5
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 386962,92 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 421988,40 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 386962,92 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ALLNET Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 5342179022
7.3.3) Ulica: ul. Listopadowa 4
7.3.4) Miejscowość: Międzyrzec Podlaski
7.3.5) Kod pocztowy: 21-560
7.3.6.) Województwo: lubelskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 1)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 386962,92 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-19Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 7
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 7
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 135415,62 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 182363,49 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 135415,62 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: E3 Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 6412520433
7.3.3) Ulica: Al. J. Piłsudskiego 74
7.3.4) Miejscowość: Dąbrowa Górnicza
7.3.5) Kod pocztowy: 41-300
7.3.6.) Województwo: śląskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-28
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 135415,62 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
do 2026-05-19| 2026-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy |