„Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom - zakup, dostawa i montaż wyposażenia”.

MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00237835
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00237835/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-11 14:01
Lokalizacja
Wolbrom, małopolskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-9a4b31c4-4034-476b-ac58-ef29c2f3e97c
Identyfikator
6370003732
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Wyposażenie różnePakiety oprogramowania i systemy informatyczneRóżny sprzęt komputerowyUrządzenia multimedialneSprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobnyMeble biuroweRóżne meble i wyposażenieInstrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczneSprzęt gospodarstwa domowego

Wykonawcy

1 przyznane

HELENA OGŁOZAKielce, PL · lot 0
415 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00237835 z dnia 2026-05-11

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
„Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom - zakup, dostawa i montaż wyposażenia”.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIEJSKI OŚRODEK POMOCY SPOŁECZNEJ

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 003445748

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Skalska 20

1.5.2.) Miejscowość: Wolbrom

1.5.3.) Kod pocztowy: 32-340

1.5.4.) Województwo: małopolskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL21A - Oświęcimski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: kancelaria@mops.wolbrom.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.mopswolbrom.opx.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1272419

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom - zakup, dostawa i montaż wyposażenia”.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-9a4b31c4-4034-476b-ac58-ef29c2f3e97c

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00237835

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00153877/05/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 „Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom - zakup, dostawa i montaż wyposażenia”.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak

2.12.) Nazwa projektu lub programu:

Przedsięwzięcie objęte wsparciem z Funduszy europejskich dla sprawiedliwej transformacji Małopolski Zachodniej; Działanie: Opieka nad osobami potrzebującymi wsparcia w codziennym funkcjonowaniu; Fundusz Sprawiedliwej Transformacji.

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00154789

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MOPS.ZP.1.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 472500,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dzienny Dom Pomocy Społecznej dla seniorów z Gminy Wolbrom - zakup, dostawa i montaż wyposażenia.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 39290000-1 - Wyposażenie różne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

30236000-2 - Różny sprzęt komputerowy

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

32000000-3 - Sprzęt radiowy, telewizyjny, komunikacyjny, telekomunikacyjny i podobny

39130000-2 - Meble biurowe

39150000-8 - Różne meble i wyposażenie

37000000-8 - Instrumenty muzyczne, artykuły sportowe, gry, zabawki, wyroby rzemieślnicze, materiały i akcesoria artystyczne

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 16

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 16

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 2

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 415000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1572890,79 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 415000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Helena Ogłoza Investment

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 544081974

7.3.3) Ulica: Barwinek 6/18

7.3.4) Miejscowość: Kielce

7.3.5) Kod pocztowy: 25-150

7.3.6.) Województwo: świętokrzyskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-04-29

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 415000,00 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 50 dni

2026-05-11 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy