Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.
Gmina Juchnowiec Kościelny
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00238187
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00238187/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-11 15:38
- Lokalizacja
- Juchnowiec Kościelny, podlaskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-3ebf8e22-933e-4e77-b092-228ed6baf05d
- Identyfikator
- 9661813207
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00238187 z dnia 2026-05-11 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Juchnowiec Kościelny
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 050659355
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Jaśminowa 19
1.5.2.) Miejscowość: Juchnowiec Kościelny
1.5.3.) Kod pocztowy: 16-061
1.5.4.) Województwo: podlaskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL841 - Białostocki
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@juchnowiec.gmina.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.juchnowiec.gmina.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3ebf8e22-933e-4e77-b092-228ed6baf05d1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43 obręb Kleosin wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji.2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-3ebf8e22-933e-4e77-b092-228ed6baf05d
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238187
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-11
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00027094/04/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.11 Zagospodarowanie terenów gminnych rekreacyjnych
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00224543
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: INW.271.1.20.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie koncepcji oraz kompletnej dokumentacji projektowo - kosztorysowej zagospodarowania terenu działki 76/43, obręb Kleosin, gmina Juchnowiec Kościelny zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiącym załącznik nr 1 do niniejszej specyfikacji warunków zamówienia. Przedmiot zamówienia obejmuje również uzyskanie ostatecznych decyzji o pozwoleniu na budowę, skutecznych zgłoszeń budowy lub wykonywania innych robót budowlanych, uzgodnienia wraz z pełnieniem nadzoru autorskiego nad projektami w trakcie realizacji inwestycji. Wykonawca zobowiązany jest do reprezentowania Zamawiającego przed właściwymi organami administracji publicznej. Na działce 76/43 znajduje się infrastruktura techniczna.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71221000-3 - Usługi architektoniczne w zakresie obiektów budowlanych
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
71248000-8 - Nadzór nad projektem i dokumentacją
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.W prowadzonym postępowaniu w dniu 11.05.2026r. Zamawiający dodał informację o kwocie jaką zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia tj. 12 500zł brutto. Cena najkorzystniejszej oferty tj. 36 162,00 zł brutto znacznie przewyższa kwotę przeznaczoną przez Zamawiającego na sfinansowanie zamówienia.
| 2026-05-11 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |