Dostawa elementów umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Józefów

NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00238552
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00238552/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Delivery
Opublikowano
2026-05-12 08:37
Lokalizacja
Józefów, lubelskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5728b248-141f-4a78-885f-823221b36f38
Identyfikator
9180004204
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatkiOdzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatkiOdzież branżowaObuwie

Wykonawcy

1 przyznane

ZOL TAGART SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄTarnobrzeg, PL · lot 0
390 507,17 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00238552 z dnia 2026-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Dostawy
Dostawa elementów umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Józefów

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: NADLEŚNICTWO JÓZEFÓW

1.3.) Oddział zamawiającego: Nadleśnictwo Józefów

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 950014989

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Leśna 46G

1.5.2.) Miejscowość: Józefów

1.5.3.) Kod pocztowy: 23-460

1.5.4.) Województwo: lubelskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL812 - Chełmsko-zamojski

1.5.7.) Numer telefonu: 84 68 78 005

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: jozefow@lublin.lasy.gov.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://jozefow.lublin.lasy.gov.pl/

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5728b248-141f-4a78-885f-823221b36f38

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Środowisko

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Dostawa elementów umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dla pracowników Nadleśnictwa Józefów

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5728b248-141f-4a78-885f-823221b36f38

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238552

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00161735/02/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.2.1 Dostawa sortów mundurowych leśnika oraz odzieży bhp dla pracowników Nadleśnictwa Józefów

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00213457

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: SA.270.2.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 322602,00 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Dostawy

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa elementów umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej dalej zwanych sortami lub odzieżą, przysługujących pracownikom Nadleśnictwa Józefów.
2. Dostawa przedmiotu zamówienia odbywać się będzie sukcesywnie, w zależności od potrzeb pracowników Zamawiającego, przy zachowaniu następujących zasad:
a) odbiór osobisty przez upoważnionego pracownika Zamawiającego, bezpośrednio w siedzibie lub punkcie (punktach) sprzedaży Wykonawcy jako główna forma dostawy. Wykonawca zobowiązany jest do prowadzenia w trakcie realizacji zamówienia punktu wydawania/sprzedaży sortów mundurowych i odzieży bhp (magazynu) zwanego dalej punktem zaopatrzeniowym. Ww. punkt zaopatrzeniowy musi spełniać następujące minimalne warunki:
- godziny otwarcia: czynny w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach min. od 09:00 do 15:00,
- dostępność pełnej rozmiarówki: musi umożliwiać dopasowanie różnych rozmiarów i elementów sortów: munduru wyjściowego i codziennego, odzieży roboczej – bhp etc.
- wygoda i prywatność: zapewnienie odpowiedniej przestrzeni do przebierania się z odzieży cywilnej lub służbowej – zaopatrzenie w przymierzalnię pozwalającą na zachowanie intymności, o powierzchni min. 1,5 m2,
- wyposażenie: przymierzalnia musi być wyposażona w lustro umożliwiające pełną ocenę sylwetki w umundurowaniu,
- odległość od siedziby Zamawiającego: musi znajdować się w odległości nie większej jak 120 km od siedziby Zamawiającego liczonej jako dojazd po drogach publicznych. Wykonawca wskaże punkt lub punkty zaopatrzenia w formularzu oferty,
- parking: Wykonawca zapewni możliwość bezpłatnego zaparkowania przy punkcie sprzedaży.
b) realizacja wysyłkowa - Zamawiający dopuszcza sporadyczne dostawy sortów do swojej siedziby np. w przypadku uzupełnienia brakującego asortymentu wymiarowego, przy czym Wykonawca pokrywa koszty dostawy oraz koszty ewentualnego zwrotu w przypadku dostarczenia towaru posiadającego wady lub niezgodnego z zamówieniem. Wykonawca dostarczy elementy przedmiotu zamówienia przy wykorzystaniu wybranej przez siebie formy dostawy wysyłkowej.
3. Z uwagi na obszerny opis przedmiotu zamówienia Zamawiający odsyła do zapoznania się z dokumentami zamówienia zawartymi w SWZ w szczególności
- Opis Przedmiotu Zamówienia – Załącznik nr 1 do SWZ,
- Projektowane postanowienia umowy (wzór umowy) – Załącznik nr 2 do SWZ,
które zawierają szczegółowe zapotrzebowanie oraz opis wymagań i warunków realizacji zamówienia..
4. Z uwagi na zmienność poziomu zatrudnienia pracowników uprawnionych do odbioru elementów umundurowania leśnika, odzieży i obuwia roboczego oraz środków ochrony indywidualnej, jak również zmienność indywidualnego zapotrzebowania na poszczególne elementy umundurowania przez osoby uprawnione, wskazana w załączniku nr 1 do SWZ (OPZ) ilość poszczególnych elementów ma charakter szacunkowy. Zamawiający zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w zakresie rodzaju i ilości poszczególnych sortów przy zastosowaniu zapłaty za ich dostawę po zaoferowanych cenach jednostkowych odpowiadających poszczególnym elementom (sortom), zaś Wykonawca zrzeka się roszczenia o realizację zamówienia i zapłatę wynagrodzenia za niewykonaną część przedmiotu zamówienia. Zmiany ilościowe poszczególnych elementów przedmiotu zamówienia zostaną dokonane w ramach wartości netto przedmiotu zamówienia. Zamawiający gwarantuje realizację umowy na poziomie minimum 60% wartości przedmiotu zamówienia netto, określonej zgodnie z § 5 ust. 1 (wynagrodzenie umowne) wzoru umowy stanowiącego załącznik nr 2 do SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 18000000-9 - Odzież, obuwie, artykuły bagażowe i dodatki

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

18100000-0 - Odzież branżowa, specjalna odzież robocza i dodatki

18110000-3 - Odzież branżowa

18800000-7 - Obuwie

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 390507,17 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 390507,17 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 390507,17 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ZOL TAGART spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP: 8670007706

7.3.3) Ulica: Mieszka I 4

7.3.4) Miejscowość: Tarnobrzeg

7.3.5) Kod pocztowy: 39-400

7.3.6.) Województwo: podkarpackie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 390507,17 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:

do 2027-04-30

SEKCJA IX INFORMACJE DODATKOWE

W uzupełnieniu pkt 8.3) umowa obowiązuje od dnia jej zawarcia, jednak nie dłużej niż do 30 kwietnia 2027 r. albo do wyczerpania maksymalnej kwoty określonej w § 5 ust. 1 Umowy – w zależności o tego, które z tych zdarzeń wystąpi jako pierwsze.
2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Dostawy