Modernizacja/remont korytarzy i sutereny oraz ubikacji dziewcząt w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie

Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Feliksa Michalskiego w Knurowie

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00238862
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00238862/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-12 09:53
Lokalizacja
Knurów, śląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-1829621f-8f13-4c96-926b-2cf7b8bfe54d
Identyfikator
9691606849
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty w zakresie burzeniaRoboty elewacyjneInstalowanie ścianek działowychInstalowanie sufitów podwieszanychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty malarskieKładzenie i wykładanie podłógRoboty w zakresie stolarki budowlanejRoboty przy wznoszeniu rusztowańRoboty w zakresie okablowania elektrycznegoRoboty w zakresie instalacji elektrycznychInstalacje niskiego napięciaInstalowanie stacji rozdzielczychElektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczychInstalowanie infrastruktury okablowaniaIzolacja cieplnaInstalowanie centralnego ogrzewaniaRoboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarneInstalowanie wentylacjiRoboty instalacyjne wodne i kanalizacyjneRoboty instalacyjne hydrauliczneRoboty instalacyjne kanalizacyjneRoboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnychRoboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ściekówRoboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnychInstalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT SIUDYKAPrzeczyce, PL · lot 0
575 179,93 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00238862 z dnia 2026-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Modernizacja/remont korytarzy i sutereny oraz ubikacji dziewcząt w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzi podmiot, któremu powierzono przeprowadzenie postępowania

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zespół Szkolno-Przedszkolny nr 1 im. Feliksa Michalskiego w Knurowie

1.3.) Oddział zamawiającego: ZSP1

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 278099230

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Feliksa Michalskiego 27

1.5.2.) Miejscowość: Knurów

1.5.3.) Kod pocztowy: 44-193

1.5.4.) Województwo: śląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL229 - Gliwicki

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zsp@knurow.edu.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zspknurow.szkolna.net

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-1829621f-8f13-4c96-926b-2cf7b8bfe54d

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Edukacja

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Modernizacja/remont korytarzy i sutereny oraz ubikacji dziewcząt w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-1829621f-8f13-4c96-926b-2cf7b8bfe54d

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238862

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00043918/01/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.1 Remont łazienki,korytarzy i sutereny

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00178368

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: MCE-PK-A.26.27.2026.DW

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie zadania pn. „Modernizacja/remont korytarzy i sutereny oraz ubikacji dziewcząt w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie”, obejmującego roboty budowlane w budynku Miejskiej Szkoły Podstawowej nr 3 w Knurowie, zlokalizowanej przy ul. Feliksa Michalskiego 27, wchodzącej w skład Zespołu Szkolno – Przedszkolnego nr 1 im. Feliksa Michalskiego w Knurowie, ul. Feliksa Michalskiego 27, 44-193 Knurów. Przedmiotowe zamówienie przewiduje przebudowę wybranych pomieszczeń szkolnych w celu poprawienia ich funkcjonalności i estetyki oraz przebudowę toalety dziewcząt w celu dostosowania jej do aktualnych przepisów, poprzez:
1.1. stworzenie nowej jakości przestrzeni komunikacyjnej,
1.2. założenie w strefach wejściowych wycieraczek systemowych,
1.3. remont istniejącej stolarki drzwiowej w zakresie wynikającym z dokumentacji projektowej,
1.4. remont toalety dla dziewcząt,
1.5. malowanie balustrad i kraty zabezpieczającej na klatce schodowej,
1.6. przebudowę instalacji sanitarnych i elektrycznych wewnętrznych,
1.7. powiększenie komunikacji na najniższej kondygnacji przez likwidację części ścian działowych.
2. Niniejsze zamówienie obejmuje m.in.:
2.1. roboty rozbiórkowe i wyburzenia,
2.2. roboty tynkarskie, z gipsu i prefabrykatów gipsowych,
2.3. montaż sufitów podwieszanych,
2.4. roboty malarskie,
2.5. układanie płytek (podłogi i posadzki),
2.6. roboty w zakresie stolarki drzwiowej,
2.7. roboty w zakresie instalacji elektrycznej, wodno-kanalizacyjnej, ogrzewania
i wentylacji.
3. Szczegółowy zakres przedmiotu zadania określa dokumentacja projektowa, przedmiary robót oraz Specyfikacje Techniczne Wykonania i Odbioru Robót (STWiOR-y), stanowiące załączniki do SWZ oraz ustalenia wynikające z projektowanych postanowień umowy. Zamawiający, dopuszcza przy wykonaniu robót budowlanych zastosowanie urządzeń i materiałów równoważnych wszędzie tam, gdzie w dokumentacji projektowej opisał przedmiot zamówienia za pomocą Polskich Norm, znaków towarowych, patentów lub pochodzenia źródła lub szczegółowego procesu, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę. Wszelkie parametry urządzeń i materiałów zastosowanych przez Wykonawcę przy realizacji zamówienia muszą spełniać wymogi wskazane w dokumentacji projektowej. Podanie typów urządzeń należy traktować jako przykładowe.
4. Roboty muszą być wykonane zgodnie z dokumentacją projektową, Specyfikacjami Technicznymi Wykonania i Odbioru Robót, sztuką budowlaną, wiedzą techniczną, obowiązującymi przepisami i Polskimi Normami, bieżącymi uzgodnieniami z Zamawiającym oraz gestorami uzbrojenia terenu oraz postanowieniami projektowanych postanowień umowy.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45111100-9 - Roboty w zakresie burzenia

45443000-4 - Roboty elewacyjne

45421152-4 - Instalowanie ścianek działowych

45421146-9 - Instalowanie sufitów podwieszanych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45442100-8 - Roboty malarskie

45432100-5 - Kładzenie i wykładanie podłóg

45421000-4 - Roboty w zakresie stolarki budowlanej

45262100-2 - Roboty przy wznoszeniu rusztowań

45311100-1 - Roboty w zakresie okablowania elektrycznego

45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych

45315600-4 - Instalacje niskiego napięcia

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych

45314300-4 - Instalowanie infrastruktury okablowania

45321000-3 - Izolacja cieplna

45331100-7 - Instalowanie centralnego ogrzewania

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45331210-1 - Instalowanie wentylacji

45332000-3 - Roboty instalacyjne wodne i kanalizacyjne

45332200-5 - Roboty instalacyjne hydrauliczne

45332300-6 - Roboty instalacyjne kanalizacyjne

45332400-7 - Roboty instalacyjne w zakresie urządzeń sanitarnych

45231300-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy wodociągów i rurociągów do odprowadzania ścieków

45323000-7 - Roboty w zakresie izolacji dźwiękoszczelnych

45331000-6 - Instalowanie urządzeń grzewczych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 575179,93 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 575179,93 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 575179,93 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: ROB-BUD Robert Siudyka

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 367322311

7.3.4) Miejscowość: Przeczyce

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 575179,93 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 60 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane