Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju

Gmina Kudowa-Zdrój

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00238966
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00238966/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-12 10:15
Lokalizacja
Kudowa-Zdrój, dolnośląskie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5333d855-42c2-4090-befc-616693078d37
Identyfikator
8831679903
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

Wykonawcy

1 przyznane

ROBERT MATYSZCZYKWolibórz, PL · lot 0
328 033,45 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00238966 z dnia 2026-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Kudowa-Zdrój

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 890717929

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Zdrojowa 24

1.5.2.) Miejscowość: Kudowa-Zdrój

1.5.3.) Kod pocztowy: 57-350

1.5.4.) Województwo: dolnośląskie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL517 - Wałbrzyski

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: inwestycje@kudowa.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.kudowa.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://platformazakupowa.pl/pn/kudowa

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

1.9.) Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie

Zamawiający 2

1.2.) Nazwa zamawiającego: PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 017319027

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Targowa 74

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 03-734

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: info@pkp-plk.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://www.plk-sa.pl/

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5333d855-42c2-4090-befc-616693078d37

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00238966

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00071863/04/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.9 Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00150448

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IR.271.1.3.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.3.) Wartość zamówienia: 214229,86 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie fragmentu ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju z podziałem na 2 zadania:

Zadanie 1 – „Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju, dz. nr 319, obręb Zakrze”
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 1 jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie fragmentu ul. Fabrycznej (działka nr 319 obręb Zakrze) zgodnie z załączoną dokumentacją pn.: „Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju”
Zakres robót w szczególności obejmuje:
1) remont drogi – wykonanie nawierzchni bitumicznej,
2) wykonanie nowej podbudowy,
3) wymianę wpustów ulicznych-2 szt.,
4) regulację wysokościową wpustów ulicznych-2 szt.,
5) uporządkowanie terenu,
6) wykonanie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Zadanie 2 – „Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju, dz.nr 17/2, obręb Zakrze”.
Przedmiotem zamówienia w ramach zadania nr 2 jest wykonanie robót budowlanych polegających na remoncie fragmentu ul. Fabrycznej (działka nr 17/2, obręb Zakrze) zgodnie z załączoną dokumentacją pn.: „Remont ul. Fabrycznej w Kudowie-Zdroju”
Zakres robót w szczególności obejmuje:
1) remont drogi – wykonanie nawierzchni bitumicznej,
2) wykonanie nowej podbudowy,
3) uporządkowanie terenu,
4) wykonanie i wprowadzenie tymczasowej organizacji ruchu.

Inwestycja zlokalizowana jest w województwie dolnośląskim, powiecie kłodzkim, w gminie Kudowa-Zdrój na dz. nr 319 stanowiącej własność Gminy Kudowa-Zdrój oraz na dz. nr 17/2 – stanowiącej własność PKP Polskie Linie Kolejowe S.A.
Wynikiem całości robót budowlanych będą obiekty budowlane w zakresie inżynierii lądowej i wodnej, które mogą samoistnie spełniać funkcję gospodarczą lub techniczną.
Przedmiot umowy będzie wykonany zgodnie z przepisami Prawa budowlanego oraz przepisami BHP, opisem przedmiotu zamówienia, dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi wykonania i odbioru robót budowlanych, stanowiącymi załączniki do niniejszej umowy oraz warunkami zawartej umowy.
Zamawiający nie dopuszcza składanie ofert częściowych.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawierają: dokumentacja projektowa, specyfikacja techniczna wykonania i odbioru robót.
1) zał. nr 1 do SWZ dla zadania 1 oraz zadania 2 - dokumentacja projektowa. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP., Nazwa pliku „Zał. nr 1 do SWZ – opis przedmiotu zamówienia (OPZ)”
2) zał. nr 2 do SWZ dla zadania 1 oraz zadania 2 - STWIORB. Plik zawierający skompresowane dokumenty w formacie ZIP. Nazwa pliku „Zał. nr 2 do SWZ – STWIORB”,
3) Załącznik nr 3 do SWZ – Istotne postanowienia umowy IPU (Wzór umowy). Plik zawierający istotne postanowienia umowy w formacie PDF.
ZALECENIA I WYMOGI DLA OFERENTA dotyczące całości przedmiotu zamówienia zawarte są w pkt 2 rozdz. VI Opis Przedmiotu zamówienia SWZ

4.5.3.) Główny kod CPV: 45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45230000-8 - Roboty budowlane w zakresie budowy rurociągów, linii komunikacyjnych i elektroenergetycznych, autostrad, dróg, lotnisk i kolei; wyrównywanie terenu

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 2

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 2

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 1

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 328033,45 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 328033,45 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 328033,45 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Firma Ogólnobudowlana Robert Matyszczyk

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: NIP 8851060897

7.3.4) Miejscowość: Wolibórz

7.3.5) Kod pocztowy: 57-431

7.3.6.) Województwo: dolnośląskie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-11

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 328033,45 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 2 miesiące

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane