Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”
Gmina Busko-Zdrój
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00239114
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239114/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-12 10:45
- Lokalizacja
- Busko-Zdrój, świętokrzyskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-7803aa88-140c-4997-8f54-7a5f4a73c1ae
- Identyfikator
- 6551879646
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239114 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina Busko-Zdrój
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 291009716
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: al. Mickiewicza 10
1.5.2.) Miejscowość: Busko-Zdrój
1.5.3.) Kod pocztowy: 28-100
1.5.4.) Województwo: świętokrzyskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL722 - Sandomiersko-jędrzejowski
1.5.7.) Numer telefonu: (+48) 41 370 52 00
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zp@umig.busko.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: http://bip.umig.busko.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-7803aa88-140c-4997-8f54-7a5f4a73c1ae1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn.: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-7803aa88-140c-4997-8f54-7a5f4a73c1ae
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239114
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00078035/02/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.4 Opracowanie dokumentacji projektowej dla zadania pn. „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej i Sady oraz ulicy oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00199857
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: RSID.271.13.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”, realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: „Usprawnienie systemu komunikacyjnego na obszarze pomiędzy ul. Młyńską, Siesławską i Witosa w Busku-Zdroju” .Przedmiot zamówienia dot. Części 1 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla Budowy ul. Siesławskiej w Busku-Zdroju - etap I, etap II oraz przebudowy rowu.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 182042,59 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”, realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: „Usprawnienie systemu komunikacyjnego na obszarze pomiędzy ul. Młyńską, Siesławską i Witosa w Busku-Zdroju” .Przedmiot zamówienia dot. Części 2 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla Budowy ul. Fiołkowej w Busku-Zdroju.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 47905,94 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”, realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: „Usprawnienie systemu komunikacyjnego na obszarze pomiędzy ul. Młyńską, Siesławską i Witosa w Busku-Zdroju” .Przedmiot zamówienia dot. Części 3 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla Budowy ul. Sady w Busku-Zdroju.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 76649,51 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej dla zadania pod nazwą: „Budowa ul. Siesławskiej, Fiołkowej, Sady oraz ul. oznaczonej w MPZP jako 5KDZ-2”, realizowanego w ramach zadania budżetowego pn.: „Usprawnienie systemu komunikacyjnego na obszarze pomiędzy ul. Młyńską, Siesławską i Witosa w Busku-Zdroju” .Przedmiot zamówienia dot. Części 4 obejmuje opracowanie dokumentacji projektowej dla Budowy ul. oznaczonej w MPZP jako droga 5KDZ-2.
Przedmiot zamówienia opisano szczegółowo w załączniku nr 7 do SWZ - Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
4.5.3.) Główny kod CPV: 71220000-6 - Usługi projektowania architektonicznego
4.5.5.) Wartość części: 47905,94 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
cena najkorzystniejszej oferty przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia
| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |