Przebudowa Szkoły Podstawowej Nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie, w zakresie dostosowania do przepisów przeciwpożarowych
Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00239208
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239208/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-12 11:04
- Lokalizacja
- Lublin, lubelskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-f1ed0b26-769f-4abf-99ab-d1a33083454b
- Identyfikator
- 9462755447
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239208 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Przebudowa Szkoły Podstawowej Nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie, w zakresie dostosowania do przepisów przeciwpożarowych
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Zarząd Inwestycji Miejskich w Lublinie
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 542059462
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Podwale 3a
1.5.2.) Miejscowość: Lublin
1.5.3.) Kod pocztowy: 20-117
1.5.4.) Województwo: lubelskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL814 - Lubelski
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: sekretariat@zim.lublin.eu
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: zim.lublin.eu
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12897431.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Przebudowa Szkoły Podstawowej Nr 29 im. Adama Mickiewicza przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie, w zakresie dostosowania do przepisów przeciwpożarowych2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-f1ed0b26-769f-4abf-99ab-d1a33083454b
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239208
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00042611/06/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.4 Przystosowanie do przepisów ppoż budynku Szkoły Podstawowej nr 29 przy ul. Wajdeloty 1 w Lublinie
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie
2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00193274
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ZP-P.252.19.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zakres zamówienia obejmuje:
1. roboty wyburzeniowe i demontażowe,
2. przebudowę odcinka ogrodzenia,
3. roboty budowlane:
1) przebudowa klatki schodowej,
2) wykonanie ścianek działowych,
3) wykonanie sufitów podwieszanych,
4) montaż okładziny ogniochronnej,
5) montaż stolarki drzwiowej, zabudów, ślusarki,
6) montaż daszka szklanego nad wejściem,
4. roboty w zakresie instalacji elektrycznej:
1) demontaż wskazanych w dokumentacji projektowej instalacji elektrycznych,
2) wykonanie instalacji oświetlenia awaryjnego ewakuacyjnego,
3) wykonanie instalacji zasilająco – sterowniczej sterowania drzwi pożarowych,
4) wykonanie instalacji wyłącznika PWP,
5) wykonanie instalacji dodatkowej ochrony od porażeń,
5. roboty w zakresie instalacji sanitarnych:
1) zabezpieczenie do wymaganego EI istniejących przewodów stalowych inst. c.o.,
2) montaż klapy ppoż. w instalacji wentylacji,
3) przeniesienie grzejnika,
6. pozyskanie zaświadczenia o braku podstaw do wniesienia sprzeciwu do zawiadomienia o zakończeniu budowy.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45111300-1 - Roboty rozbiórkowe
45262300-4 - Betonowanie
45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach
45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne
45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych
45311200-2 - Roboty w zakresie instalacji elektrycznych
45342000-6 - Wznoszenie ogrodzeń
45440000-3 - Roboty malarskie i szklarskie
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Postępowanie zostało unieważnione na podstawie art. 255 pkt 3) ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych - oferta z najniższą ceną, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.Oferta z najniższą ceną została złożona przez Wykonawcę: Przedsiębiorstwo Budowlane "JUR-AND" Sp. J. J. Kościk, A. Wrona, ul. Inżynierska 6, 20-484 Lublin. Cena przedmiotowej oferty: 1 144 013,78 zł brutto, przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, tj. 763 547,61 zł brutto
| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |