Wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej, montaż instalacji domofonowej, antenowej i pioru-nochronnej w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Mińskiej 4/6 w Warszawie.

Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2024/BZP 00511346
Numer ogłoszenia
2024/BZP 00511346/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2024-09-23 12:22
Lokalizacja
Warszawa, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-01d0f443-fd03-48cc-b90d-29c6e4e05a4b
Identyfikator
5252248481
Ostatnia aktualizacja
2026-08-10

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty instalacyjne elektryczneMontaż anten telewizyjnychMontaż instalacji piorunochronnejMontaż anten radiowychRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty remontowe i renowacyjneUsługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Wykonawcy

1 przyznane

MAD-TECH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄWarszawa, PL · lot 0
210 000 PLN

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2024/BZP 00511346 z dnia 2024-09-23

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej, montaż instalacji domofonowej, antenowej i pioru-nochronnej w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Mińskiej 4/6 w Warszawie.

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Praga-Południe m. st. Warszawy

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 015259640

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: Walewska 4

1.5.2.) Miejscowość: Warszawa

1.5.3.) Kod pocztowy: 04-022

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: zamowienia.publiczne@zgnpragapld.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: https://zamowienia.zgnpragapld.pl/menu_powyzej_130000.html

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html/

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Budownictwo i obiekty komunalne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

Wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej, montaż instalacji domofonowej, antenowej i pioru-nochronnej w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Mińskiej 4/6 w Warszawie.

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-01d0f443-fd03-48cc-b90d-29c6e4e05a4b

2.5.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00511346

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2024-09-23

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2024/BZP 00027595/12/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.44 Remont instalacji elektrycznej - Mińska 4 / 6.

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2024/BZP 00454256

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: ZP/TP/Rb/51/24

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak

4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 319107,35 PLN

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia przedmiotowego postępowania jest wymiana wewnętrznej instalacji elektrycznej, montaż instalacji domofonowej, antenowej i piorunochronnej w formule zaprojektuj i wybuduj w budynku przy ulicy Mińskiej 4/6 w Warszawie.
2. Zakres zamówienia obejmuje m.in.:
1) wykonanie dokumentacji projektowo-wykonawczej zgodnie z programem funkcjonalno-użytkowym,
2) uzyskanie wymaganych prawem uzgodnień i pozwoleń,
3) wykonanie robót budowlanych zgodnie z zaakceptowaną przez Zamawiającego dokumentacją projektowo-wykonawczą,
4) sporządzenie dokumentacji powykonawczej i przedstawienie jej razem ze zgłoszeniem do odbioru końcowego robót,
3. Szczegółowy zakres prac określa: program funkcjonalno–użytkowy wraz z opisem przedmiotu zamówienia, stanowiący załącznik nr 10 do SWZ.
4. Wykonawca przed podpisaniem umowy zobowiązany jest dostarczyć harmonogram rzeczowo-finansowy z wyszczególnieniem wykonania dokumentacji, który będzie stanowił Załącznik nr 3 do umowy i będzie uaktualniany na bieżąco, jeżeli obowiązujący harmonogram stanie się niespójny z faktycznym postępem prac lub z zobowiązaniami Wykonawcy.
5. Informacja o wizji lokalnej:
1) Zamawiający nie warunkuje możliwości złożenia oferty od udziału wykonawcy w wizji lokalnej. Zamawiający umożliwia i zaleca przeprowadzenie, przed upływem terminu składania ofert, wizji lokalnej w celu wcześniejszego sprawdzenia warunków związanych z wykonaniem przedmiotu zamówienia. Zamawiający pozostawia do decyzji Wykonawcy dokonanie wizji lokalnej. Koszt wizji lokalnej ponosi Wykonawca. Przeprowadzenie wizji lokalnej może odbyć się po wcześniejszym uzgodnieniu terminu. Zainteresowany Wykonawca zobowiązany będzie przesłać z wyprzedzeniem co najmniej dwóch dni roboczych proponowany termin przeprowadzenia wizji lokalnej oraz wykaz osób (imię i nazwisko), które mają wziąć udział w wizji w formie elektronicznej. Zamawiający nie przewiduje wyjaśnień podczas wizji lokalnej – wizja ma służyć okazaniu obiektów. Zamawiający przewiduje możliwość odbycia wizji lokalnej w dniach od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-14:00 (termin wizji lokalnej ostatecznie wskaże Zamawiający).
2) Z uwagi na fakt, że lokale są zamieszkałe - brak jest możliwości wejścia do lokali.
W przypadku zgłoszenia przez jednego z Wykonawców prośby o odbycie wizji lokalnej, Zamawiający niezwłocznie powiadomi pozostałych wykonawców, o jej terminie na stronie internetowej https://zamowienia.zgnpragapld.pl/tryb_podstawowy_bez_negocjacji.html, w zakładce przedmiotowego postepowania, na której jest zamieszczona SWZ.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45312320-6 - Montaż anten telewizyjnych

45312311-0 - Montaż instalacji piorunochronnej

45312330-9 - Montaż anten radiowych

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

SEKCJA VI OFERTY

6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 4

6.1.1.) Liczba otrzymanych ofert wariantowych: 0

6.1.2.) Liczba ofert dodatkowych: 0

6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 4

6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0

6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0

6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0

6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 210000,00 PLN

6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 248900,00 PLN

6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 210000,00 PLN

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA

7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie

7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mały przedsiębiorca

7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:

7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Mad-Tech Sp. z o.o.

7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 384035009

7.3.3) Ulica: Rembielińska 10B/6,

7.3.4) Miejscowość: Warszawa

7.3.5) Kod pocztowy: 03-343

7.3.6.) Województwo: mazowieckie

7.3.7.) Kraj: Polska

7.4.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie

SEKCJA VIII UMOWA

8.1.) Data zawarcia umowy: 2024-09-17

8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 210000 PLN

8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej: 75 dni

8.4.) Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia:

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

2024-09-23 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane