Świadczenie usług dla uczestników projektu „PROFESJONALNE USŁUGI”
POWIATOWY URZĄD PRACY W ŁĘCZYCY
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00239436
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239436/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Services
- Opublikowano
- 2026-05-12 11:44
- Lokalizacja
- Łęczyca, łódzkie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-6e493ea1-90a5-45a3-855a-43eeb717e0e9
- Identyfikator
- 7751236416
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Usługi szkolenioweUsługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłkówHotelarskie usługi noclegowe
Wykonawcy
2 przyznane
STANISŁAW ROMANISZYNPiła, PL · lot 1
1600 PLNGLOBAL CONSULTING SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄKraków, PL · lot 2
9600 PLNOferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
—
—
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239436 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Usługi
Świadczenie usług dla uczestników projektu „PROFESJONALNE USŁUGI”
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: POWIATOWY URZĄD PRACY W ŁĘCZYCY
1.3.) Oddział zamawiającego: PUP ŁĘCZYCA
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 472291457
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: ul. Sienkiewicza 31
1.5.2.) Miejscowość: Łęczyca
1.5.3.) Kod pocztowy: 99-100
1.5.4.) Województwo: łódzkie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL715 - Skierniewicki
1.5.7.) Numer telefonu: 24 721 29 14
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: lole@praca.gov.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: leczyca.praca.gov.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-6e493ea1-90a5-45a3-855a-43eeb717e0e91.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Świadczenie usług dla uczestników projektu „PROFESJONALNE USŁUGI”2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-6e493ea1-90a5-45a3-855a-43eeb717e0e9
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239436
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00125764/01/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.3.1 Świadczenie usług dla uczestników projektu "PROFESJONALNE USŁUGI" - usługi szkoleniowe
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Projekt „PROFESJONALNE USŁUGI” współfinansowany ze środków programu regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027, Priorytet 7. „Fundusze europejskie dla zatrudnienia i integracji w Łódzkiem" Działania FELD.07.04 „Kadry PSZ"2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00175494
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: FA.211.13.2026.MB
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Tak
4.3.1) Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT): 15473,00 PLN
4.4.) Rodzaj zamówienia: Usługi
Część 1
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie kursu e-learningowego 8-dniowego dla 1 pracownika zatrudnionegow Powiatowym Urzędzie Pracy w Łęczycy. Liczba godzin szkolenia 32h, przy czym przez godzinę szkolenia należy
rozumieć 45 minut zajęć, przy czym na każde 45 minut zajęć przypada 15 minut przerwy.
Miejsce realizacji zamówienia:
Szkolenie realizowane za pośrednictwem internetowych platform np. Microsoft Teams, Zoom itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 1980,00 PLN
Część 2
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie szkolenia 3 dniowego online dla 1 pracownika Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy, z zakresukancelaryjno – archiwalnego. Liczba godzin szkolenia 21h, przy czym przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut
zajęć, przy czym na każde 45 minut zajęć przypada 15 minut przerwy.
Miejsce realizacji zamówienia:
Szkolenie realizowane za pośrednictwem internetowych platform np. Microsoft Teams, Zoom itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 1540,00 PLN
Część 3
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie szkolenia 4 dniowego wyjazdowego dla 3 pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy, z zakresukontroli zarządczej. Liczba godzin szkolenia 25h, przy czym przez godzinę szkolenia należy rozumieć 45 minut zajęć, przy
czym na każde 45 minut zajęć przypada 15 minut przerwy.
Miejsce realizacji zamówienia:
Warszawa, Poznań, Łódź, Gdańsk, Zakopane, Kraków, Wrocław, Toruń, Sandomierz, Kazimierz Dolny, Zamość. Hotel
minimum 3 gwiazdkowy, oddalony od centrum miasta maksymalnie 5 km.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków
55110000-4 - Hotelarskie usługi noclegowe
4.5.5.) Wartość części: 11373,00 PLN
Część 4
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
Zorganizowanie szkolenia 1 dniowego online dla 1 pracownika Powiatowego Urzędu Pracy w Łęczycy, z zakresuzatrudniania pracowników w jednostkach samorządowych. Liczba godzin szkolenia 8h, przy czym przez godzinę szkolenia
należy rozumieć 45 minut zajęć, przy czym na każde 45 minut zajęć przypada 15 minut przerwy.
Miejsce realizacji zamówienia:
Szkolenie realizowane za pośrednictwem internetowych platform np. Microsoft Teams, Zoom itp.
4.5.3.) Główny kod CPV: 80500000-9 - Usługi szkoleniowe
4.5.5.) Wartość części: 580,00 PLN
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
Część 1
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Nie rozstrzygnięto
Część 2
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 2)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 1
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 1
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 1600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 1600,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 1600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: Korporacja "ROMANISZYN" Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe Stanisław Romaniszyn
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 7640102144
7.3.3) Ulica: ul. Różana Droga 1a
7.3.4) Miejscowość: Piła
7.3.5) Kod pocztowy: 64-920
7.3.6.) Województwo: wielkopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 2)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-04
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 1600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-01 do 2026-08-31Część 3
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy
SEKCJA VI OFERTY (dla części 3)
6.1.) Liczba otrzymanych ofert lub wniosków: 3
6.1.3.) Liczba otrzymanych od MŚP: 3
6.1.4.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego: 0
6.1.5.) Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG: 0
6.1.6.) Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.1.7.) Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt: 0
6.2.) Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem: 9600,00 PLN
6.3.) Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem: 18150,00 PLN
6.4.) Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: 9600,00 PLN
6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie
6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie
SEKCJA VII WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)
7.1.) Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia: Nie
Wykonawca
7.2.) Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy: Mikro przedsiębiorca
7.3.) Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia:
7.3.1) Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia: GLOBAL CONSULTING Sp. z o.o.
7.3.2) Krajowy Numer Identyfikacyjny: 6793042165
7.3.3) Ulica: Smolki 13
7.3.4) Miejscowość: Kraków
7.3.5) Kod pocztowy: 30-513
7.3.6.) Województwo: małopolskie
7.3.7.) Kraj: Polska
7.3.8.) Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?: Nie
SEKCJA VIII UMOWA (dla części 3)
8.1.) Data zawarcia umowy: 2026-05-07
8.2.) Wartość umowy/umowy ramowej: 9600,00 PLN
8.3.) Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej:
Od 2026-05-01 do 2026-09-30Część 4
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
Do zamówienia dla części IV wpłynęła 1 oferta, kwota którą Wykonawca wskazał w ofercie przewyższa kwotę, którą Zamawiający zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Zamawiający nie posiada środków dodatkowych umożliwiających zwiększenie kwoty do poziomu oferty.
| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Usługi |