„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”

MIASTO I GMINA STAROŹREBY

wadium nieznane

Szczegóły

Numer referencyjny
2026/BZP 00239515
Numer ogłoszenia
2026/BZP 00239515/01
Typ
Tender Result Notice
Rodzaj zamówienia
Works
Opublikowano
2026-05-12 12:02
Lokalizacja
Staroźreby, mazowieckie, PL
Kraj zamawiającego
PL
ID przetargu
ocds-148610-5050fbd2-bf78-4c28-9860-d32d8c41dcbe
Identyfikator
7743186342
Ostatnia aktualizacja
2026-08-02

Kody CPV

Wspólny Słownik Zamówień

Roboty budowlaneRoboty na placu budowyRoboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnejRoboty budowlane w zakresie budynkówRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnychRoboty drogoweRoboty budowlane w zakresie domówRoboty instalacyjne w budynkachRoboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnegoPrzygotowanie terenu pod budowęRoboty budowlane w zakresie mieszkańRoboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemneRoboty w zakresie nawierzchni drógRoboty budowlane wykończeniowe, pozostałeRoboty budowlane w zakresie dróg dojazdowychRoboty w zakresie budowy drógRoboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

Oferenci

Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia

Treść ogłoszenia

Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.

Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239515 z dnia 2026-05-12

Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”

SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY

1.1.) Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.) Nazwa zamawiającego: MIASTO I GMINA STAROŹREBY

1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 611016040

1.5) Adres zamawiającego

1.5.1.) Ulica: ul. Płocka 18

1.5.2.) Miejscowość: Staroźreby

1.5.3.) Kod pocztowy: 09-440

1.5.4.) Województwo: mazowieckie

1.5.5.) Kraj: Polska

1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL923 - Płocki

1.5.7.) Numer telefonu: (24)2663081

1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: burmistrz@starozreby.pl

1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.starozreby.pl

1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:

https://starozreby.ezamawiajacy.pl/pn/STRZRB/demand/279612/notice/public/details

1.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

2.1.) Ogłoszenie dotyczy:

Zamówienia publicznego

2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie

2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:

„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”

2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-5050fbd2-bf78-4c28-9860-d32d8c41dcbe

2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239515

2.6.) Wersja ogłoszenia: 01

2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12

2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak

2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00019234/09/P

2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:

1.1.4 „Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”

2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Nie

2.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak

2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00185952

SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ

3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

4.1.) Numer referencyjny: IZ1.271.5.2026

4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie

4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane

4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia

„Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby”
Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych wraz z uzyskaniem pozwolenia na użytkowanie, dla zadania pn. „Budowa mieszkań komunalnych na terenie Gminy Staroźreby” numer postępowania IZ1.271.5.2026. Przedmiot zamówienia będzie realizowany w zakresie obejmującym wykonanie robót budowlanych w celu budowy mieszkań komunalnych ( łącznie 28 mieszkań komunalnych w siedmiu budynkach wraz z zagospodarowaniem terenu oraz budową drogi dojazdowej) na działkach: Nr ewid. dz.: 725/1, 725/2, 725/3, 725/5, 725/6 Obręb ewidencyjny: Staroźreby 141914_2.0036 – ul. Głowackiego 2, 09-440 Staroźreby zgodnie z załączoną dokumentacją projektową oraz pozwoleniem na budowę. Na działce znajduje się budynek, który należy rozebrać i uzyskać stosowną zgodę w tym celu. Należy również wykonać ciąg pieszo jezdny zgodnie z dokumentacją projektową na działce 725/1 i 725/5.
Wszelkie prace należy wykonać zgodnie z dokumentacją projektową wiedzą budowlaną oraz OPZ (opis przedmiotu zamówienia stanowiący złącznik nr 7 do SWZ. ) Wykonawca zobowiązany jest do wykonania wszelkich prac niezbędnych do dokonania odbioru budynku i uzyskania niezbędnych zezwoleń na użytkowanie obiektu.

4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:

45113000-2 - Roboty na placu budowy

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

45210000-2 - Roboty budowlane w zakresie budynków

45211000-9 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego i domów jednorodzinnych

45233140-2 - Roboty drogowe

45211100-0 - Roboty budowlane w zakresie domów

45300000-0 - Roboty instalacyjne w budynkach

45000000-7 - Roboty budowlane

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

45110000-1 - Roboty w zakresie burzenia i rozbiórki obiektów budowlanych; roboty ziemne

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45233226-9 - Roboty budowlane w zakresie dróg dojazdowych

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA

5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:

zamawiający wobec odrzucenia trzech ofert i niemożności dołożenia środków finansowych na realizację niniejszego zadania unieważnia postępowanie na podstawie art. 255 ust. 3 Ustawy PZP o udzielenie zamówienia, z uwagi na fakt, iż cena lub koszt najkorzystniejszej oferty niepodlegającej odrzuceniu przewyższa możliwości finansowe, które zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia.

SEKCJA VI OFERTY

6.5.) Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną: Nie

6.6.) Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową: Nie

2026-05-12 Biuletyn Zamówień PublicznychOgłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane