Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo
Gmina i Miasto Witkowo
wadium nieznaneSzczegóły
- Numer referencyjny
- 2026/BZP 00239798
- Numer ogłoszenia
- 2026/BZP 00239798/01
- Typ
- Tender Result Notice
- Rodzaj zamówienia
- Works
- Opublikowano
- 2026-05-12 12:59
- Lokalizacja
- Witkowo, wielkopolskie, PL
- Kraj zamawiającego
- PL
- ID przetargu
- ocds-148610-aaca97b1-74a3-427b-abdb-4dccbbba2755
- Identyfikator
- 7842299262
- Ostatnia aktualizacja
- 2026-08-02
Kody CPV
Wspólny Słownik Zamówień
Oferenci
Firmy z części, w których nie udzielono zamówienia
Treść ogłoszenia
Tekst z Biuletynu Zamówień Publicznych, bez zmian.
| Ogłoszenie nr 2026/BZP 00239798 z dnia 2026-05-12 |
Ogłoszenie o wyniku postępowania
Roboty budowlane
Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo
SEKCJA I - ZAMAWIAJĄCY
1.1.) Rola zamawiającego
Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego1.2.) Nazwa zamawiającego: Gmina i Miasto Witkowo
1.4) Krajowy Numer Identyfikacyjny: REGON 311019467
1.5) Adres zamawiającego
1.5.1.) Ulica: Gnieźnieńska
1.5.2.) Miejscowość: Witkowo
1.5.3.) Kod pocztowy: 62-230
1.5.4.) Województwo: wielkopolskie
1.5.5.) Kraj: Polska
1.5.6.) Lokalizacja NUTS 3: PL414 - Koniński
1.5.9.) Adres poczty elektronicznej: katarzyna.dziekanska@witkowo.pl
1.5.10.) Adres strony internetowej zamawiającego: www.bip.witkowo.pl
1.6.) Adres strony internetowej prowadzonego postępowania:
https://platformazakupowa.pl/transakcja/12801381.7.) Rodzaj zamawiającego: Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego
1.8.) Przedmiot działalności zamawiającego: Ogólne usługi publiczne
SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE
2.1.) Ogłoszenie dotyczy:
Zamówienia publicznego
2.2.) Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług: Nie
2.3.) Nazwa zamówienia albo umowy ramowej:
Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno – turystycznych w gminie Witkowo2.4.) Identyfikator postępowania: ocds-148610-aaca97b1-74a3-427b-abdb-4dccbbba2755
2.5.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00239798
2.6.) Wersja ogłoszenia: 01
2.7.) Data ogłoszenia: 2026-05-12
2.8.) Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań: Tak
2.9.) Numer planu postępowań w BZP: 2026/BZP 00021056/03/P
2.10.) Identyfikator pozycji planu postępowań:
1.1.10 Poprawa infrastruktury turystyczno-kulturalnej poprzez użycie technologii internetowych do aktywnego poznawania ciekawostek kulturalno-turystycznych w gminie Witkowo
2.11.) Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej: Tak
2.12.) Nazwa projektu lub programu:
Zadanie jest współfinansowane ze środków zewnętrznych w ramach Priorytetu 08 „Rozwój Lokalny Kierowany przez Społeczność (EFRR)” Działania 08.01 „Wspieranie rozwoju programowanego w Lokalnych Strategiach Rozwoju (RLKS)” Programu Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-20272.13.) Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy: Tak
2.14.) Numer ogłoszenia: 2026/BZP 00201198
SEKCJA III – TRYB UDZIELENIA ZAMÓWIENIA LUB ZAWARCIA UMOWY RAMOWEJ
3.1.) Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy
SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA
4.1.) Numer referencyjny: ITz.271.12.2026
4.2.) Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania: Nie
4.4.) Rodzaj zamówienia: Roboty budowlane
4.5.1.) Krótki opis przedmiotu zamówienia
1. Przedmiot zamówienia obejmuje wykonanie:
1.1 w miejscowości Małachowo Złych Miejsc przy świetlicy wiejskiej działka nr 88/1 należy wykonać następujący zakres robót:
- wykonanie wiaty drewnianej o wymiarach 13m x 5m – zadaszenie pokryte blachodachówką zgodnie z rysunkiem zamiennym do dokumentacji (wraz ze zbiornikiem na wodę deszczową),
- ławo stoły – 2 szt.
- lampa uliczna z technologią OZE – 1 szt.
- stojaki na rowery – 2szt. (8 miejsc postojowych),
- nasadzenia – lawendy, trawy ozdobne .
1.2 w miejscowości Kamionka przy wiatraku-koźlaku działka nr 78/1 należy wykonać następujący zakres robót:
- wykonanie wiaty drewnianej o wymiarach 20m x 4m – zadaszenie pokryte blachodachówką zgodnie z rysunkiem zamiennym (wraz ze zbiornikiem na wodę deszczową),
- ławo stoły – 2 szt.
- lampy uliczne z technologią OZE – 2 szt,
- stojaki na rowery – 2szt, (8 miejsc postojowych),
- ogrodzenie terenu 145 mb
- utwardzenie terenu z kostki – 340 m2,
- nasadzenia - lawendy, trawy ozdobne,
- roboty elektryczne.
Wykonanie zadania obejmuje dodatkowo:
1) kompleksową obsługę geodezyjną,
2) organizację, zagospodarowanie i likwidację placu budowy,
3) organizację i oznakowanie budowy,
4) zapewnienie dojazdu do innych obiektów posesji w czasie prowadzenia robót,
5) remonty i naprawę zniszczonej nawierzchni w ulicach i chodnikach,
6) kompleksową dokumentację powykonawczą oraz inwentaryzację geodezyjną,
6) powstałe odpady, w tym wszelkiego rodzaju nadziemne, podziemne, nieorganiczne i organiczne pozostałości typu gruz, złom pnie, korzenie itp. należy bez zbędnej zwłoki wywozić na składowisko odpadów lub przekazać przedsiębiorcy posiadającemu zezwolenie na transport odpadów.
7) uporządkowanie terenu budowy po zakończeniu robót.
Zamawiający wymaga, aby transport materiałów na miejsce realizacji zamówienia odbywał się pojazdami spełniającymi normę emisji spalin co najmniej EURO 5
Na każde wezwanie Zamawiającego, Wykonawca w terminie 2 dni roboczych przedłoży wykaz pojazdów wraz z kopiami dowodów rejestracyjnych lub innymi dokumentami potwierdzającymi spełnienie ww. normy.
Niedopełnienie powyższego obowiązku będzie traktowane jako nienależyte wykonanie umowy i będzie skutkowało naliczeniem kary umownej w wysokości 500 zł za każdy stwierdzony przypadek naruszenia.
Uwaga zadanie nie obejmuje dostawy i montażu tablicy multimedialnej oraz monitoringu terenu.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 4 do SWZ
Uwaga: Wykonawca zobowiązany będzie przy realizacji Umowy postępować w sposób zgodny z zasadą „nie czyń poważnej szkody” w rozumieniu art. 17 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) nr 2020/852 z dnia 18 czerwca 2020 r. w sprawie ustanowienia ram ułatwiających zrównoważone inwestycje, zmieniające rozporządzenie (UE) 2019/2088 (t.j. Dz. Urz. UE. L nr 198, poz. 13), zw. Rozporządzeniem DNSH i spełniać będzie wymagania w tym zakresie, oraz zapewni zgodność czynności, podejmowanych w ramach umowy, z krajowymi wymogami środowiskowymi.
4.5.3.) Główny kod CPV: 45000000-7 - Roboty budowlane
4.5.4.) Dodatkowy kod CPV:
45211320-8 - Roboty budowlane w zakresie altan
45223200-8 - Roboty konstrukcyjne
SEKCJA V ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA
5.1.) Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania: Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem
5.2.) Podstawa prawna unieważnienia postępowania: art. 255 pkt 1 ustawy
5.2.1.) Przyczyna unieważnienia postępowania:
nie złożono żadnej oferty w postępowaniu| 2026-05-12 Biuletyn Zamówień Publicznych | Ogłoszenie o wyniku postępowania - - Roboty budowlane |